Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kanseri yendi maganda kurbanı oldu

  Aziz GÜVENER/SAPANCA (Sakarya), (DHA)
  21.08.2009 - 18:47 | Son Güncelleme: 21.08.2009 - 18:47

  Mersin'den ramazanı geçirmek için geldiği memleketi Sapanca'da, kızkardeşiyle otururken ‘Ramazan kutlaması’ yapan magandanın silahından çıkan kurşunla yaşamını yitiren 68 yaşındaki Mesude Durgun'un cenazesi, Rüstempaşa Mahallesi'ndeki camiye getirildi.

  Cenazeye katılan Mesude Durgun'un 42 yıllık eşi Zekeriya Durgun ayakta durmakta güçlük çekti. Hayat arkadaşını kaybeden Zekeriya Durgun, eşinin kanseri yendiğini ancak talihsiz bir şekilde yaşamını yitirdiğini söyledi. Zekeriya Durgun, “Gögüs kanseriydi. Tedavi sırasında sağ göğsünü aldılar. Büyük mücadele verdi, çok sıkıntılar çektik. Bu mücadele sonrası kanseri yenmeyi başardı. Sapanca'ya babaocağına, ramazan ayı nedeniyle geldik. Eşimin hayatını alan kişilerin bulunmasını istiyorum” dedi. Maganda kurbanı Mesude Durgun'un cenazesi daha sonra Sapanca İlçe Mezarlığı'nda toprağa verildi.

  Bu arada olayla ilgili polis araştırması da sürüyor. Polisin ilk yaptığı incelemede 68 yaşındaki Mesude Durgun'u öldüren 9 mm çapındaki merminin başına girdikten sonra çıktığı, kadının 50 metreden az mesafeden ateş edilmesi sonucu ölmüş olabileceğini belirtti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı