"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Kankalarla hız denemesi

Acun Ilıcalı, önceki gün Donzi marka sürat teknesiyle Bodrum sularındaydı. Hız tutkunu ünlü televizyoncu, yakın arkadaşları Rıdvan Dilmen ve Esat Yontuç ile sahilleri turladı, dalgalarla yarıştı.

İlk tatil

Torba’da tatil yapan Irmak Ünal ve Emre Karabacak, günlerinin büyük bölümünü kızları Kayra ile ilgilenerek geçiriyor. Kızlarıyla ilk kez tatile çıkan çift, önceki gün Casa Dell’Arte Hotel’in bahçesindeydi. Kayra’ya mama yediren Ünal, daha sonra onu eşine bırakıp deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Yüzler gülüyor

Ceyda Düvenci ve Engin Akgün, yaşadıkları tartışma yüzünden yarım kalan Bodrum tatillerine kaldıkları yerden devam ediyor. Tartışmanın ardından İstanbul’a dönen, ancak dört gün sonra yeniden Bodrum’a gelen Engin Akgün, barıştığı eşiyle önceki gün Torba Alkoçlar Otel’in plajındaydı. Kızları Melisa ile birlikte denize giren çift, hayli neşeliydi.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI