Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kanarya ile Kartal'ın Okan savaşı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Son haftalarda attığı 11 golle Jardel'in ardından gol krallığı yarışında 2'nci sırada yeralan Bursaspor'lu Okan'a, Fenerbahçe'nin ardından, Beşiktaş ve Denizlispor'un da talip olduğu bildirildi.

Bu tarnsferi gerçekleştirmek için Fenerbahçe, Beşiktaş ve Denizlispor'un yeşil beyazlı kulüple görüşmelere başladığı ancak yeşil beyazlı yöneticilerin satacak futbolcuları olmadığını belirterek "Sezon sonunda görüşürüz. Bizim için önemli olan lig. Okan'a çok ihtiyacımız var" diyerek görüşmelere kapılarını kapattıkları bildirildi.

Oynadığı başarılı furbolla bir anda büyük kulüplerin gözdesi haline gelen ve transfer için menajeri devreye sokulan Okan ise, "Beni Okan yapan Bursaspor. Bu kulübe olan borcum henüz bitmedi. Teklifler çok hoşuma gidiyor. Transfer ise sezon sonunda görüşülür" dedi.

Öte yandan Bursaspor Yönetim Kurulu, hafta sonu Bursa'da oynanacak Fenerbahçe maçı için bilet fiyatlarını belirledi. Buna göre kapalı 30 milyon, maraton 12,5 milyon, kapalı kale arkası 2,5 milyon ve VIP tribün 60 milyon lira olarak belirlendi. Fenerbahçe için ayrılan açık kale arkasınının biletleride 10 milyon liradan satılacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz