Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kanal D'de kraliçelik heyecanı

  Hürriyet Haber
  10 Mart 1999 - 00:00Son Güncelleme : 10 Mart 1999 - 00:01

  Bu yıl 11 Mayıs'ta gerçekleştirilecek ve Kanal D ekranlarında canlı olarak yayınlanacak ‘‘Miss Turkey 1999 Güzellik Yarışması’’nın 20 finalistini şimdiden kraliçelik heyecanı sardı.

  Her yıl büyük beklentilerle güzellik yarışmalarına katılan genç kızlar arasından zirveye sadece birkaçı ulaşabiliyor. Bu yıl da haftalar süren hazırlık aşamasından sonra Topkapı Eresin Otel'de yapılan seçmelerde 20 finalist belli oldu. Çok heyecanlı geçen gecede Yarışma Komitesi Başkanı Özcan Sandıkçıoğlu, Kanal D Genel Müdürü Faruk Bayhan, koreograf Uğurkan Erez'den oluşan seçici kurulun belirlediği finalistler şöyle sıralanıyor; Duygu Kırım, Şebnem Meşe, Buse Aksu, Fulya Pirim, Pınar Özgür Aydın, Sanem Ersönmez, Çiğdem Baysal, Özlem Öncü, Müge Cinman, Ayşe Hatun Önal, Pınar Kurtulmuş, Pelin Sınav, Berna Uçkun, Nezhan Mülazım, Gözde Görkaş, Çağla Kubat, Dilek Balbars, Hülya Mutlu, Başak Karamanlıoğlu ve Öznur Arkan. Adaylar, mayıs ayının ilk haftasında Antalya'da kampa girecekler.

  Gaye Sökmen ajansta mankenlik yapan Kanal D Miss Turkey 1999 güzeli Nezhan Mülazım ile Şebnem Meşe sonuçlar açıklanınca birbirlerini tebrik ettiler.

  Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılacak Miss Turkey 1999'da ilk üç dereceye girecek güzeller, ülkemizi uluslararası yarışmalarda temsil edecekler.

  Ayşe Hatun Önal, 22 yaşında ve üniversitede halkla ilişkiler bölümü öğrencisi. Pınar Aydın, yarışmaya Almanya, Köln'den katılmış. Almanya'da fotomodellik yapan 23 yaşındaki Aydın, yüksek ticaret eğitimi alıyor.  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı