Gündem Haberleri

  Kamyonlar trafiği felç etti

  Ramazan ALMAÇAYIR - Cengiz ÇOBAN - Ümit TÜRK - İSTANBUL DHA
  19.09.2013 - 12:05 | Son Güncelleme:

  Onlarca kamyoncu, Ömerli hafriyat döküm sahasının İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nce kapatıldığını gerekçesiyle eylem yaptı.

  Kamyoncular TEM’in iki şeridi kapatarak FSM’ye doğru ilerledi.

  TRAFİĞİ FELÇ EDEN EYLEMDEN KARELER

  Kamyonlar nedeniyle özellikle Kavacık mevkiinde trafik yoğunluğu yaşandı. Çok sayıda kamyoncu araçlarıyla Fatih Sultan Mehmet köprüsünden korna çalarak ve ağır ağır geçerek tepkilerini dile geçirdi. Kamyonlar Seyrantepe’den sonra hızlanarak Kemerburgaz’daki döküm sahasına doğru ilerledi.

  EYLEM KÖPRÜ TRAFİĞİNİ FELÇ ETTİ

  Eylem nedeniyle trafik durma noktası gelirken sürücüler bu duruma isyan etti. Kozyatağı’ndan TEM’e girdiğini ifade eden bir sürücü, "2 saattir yoldayım. Normalde buraya gelem 10 dakika sürmez" dedi.

  1,5 saattir yolda olduğunu söyleyen başka bir sürücü ise "Sabır diliyoruz insanlarımıza bu ne felaket" diye konuştu. 1 saattir yolda olduğunu söyleyen bir başka sürücü ise, "radyodan duydum kamyoncular eylem yapıyormuş"dedi. Trafikte kalan bir otomobil içinde buluna bir vatandaş, "3 saattir yoldayız, Çağlayan adliyesine gitmeye çalışıyoruz, geç kaldık ne yapacağız bilmiyorum"dedi. Müşterileri ile tafikte kalan bir taksi sürücüsü ise "Küçükyalı’dan geliyorum 1,5 sattir yoldayım. Normalde 20 dakika içinde Levent’te oluyordum,eylemden haberim yok" dedi.

  İşte eylem nedeniyle felç olan trafiğin son durumu:

  Kamyonlar trafiği felç etti
  Bilgiler İBB Trafik Kontrol Merkezi'nden alınmıştı.

  İSTANBUL'DAKİ KAMYONCULARIN EYLEMİ "KONVOY" FİLMİNİ AKILLARA GETİRDİ / HÜRRİYET TV

  ONLARCA KAMYON FSM'YE İLERLİYOR

  Etiketler: hafriyat
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı