« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Kamyon çarpmışa döndük!'

Sezonun ilk maçlarındaki başarılı sonuçlarla taraftarlarını şampiyonluk havasına sokan Trabzonspor, son 2 maçta aldığı 2 yenilginin şokunu yaşarken eleştiri okları teknik direktör Şota Arveladze’ye yöneldi.

Ömür AVCI/DHA
SON GÜNCELLEME

Lige Bursaspor ve Beşiktaş galibiyetleriyle flaş bir giriş yapıp Akhisar Belediyespor beraberliğinin ardından Kayserispor’u da deplasmanda 1-0 mağlup ederek zirvede kendine yer bulan Trabzonspor, arda arda gelen Galatasaray ve Osmanlıspor mağlubiyetleriyle adeta dağıldı. Osmanlıspor karşısında pozisyon bile üretmekte zorlanan bordo mavililer, kalesinde bir çok gol tehlikesi yaşadı. Bordo mavili takımın kazanmak için hiçbir şey ortaya koyamadığı gözlenirken Gürcü teknik adamın elindeki kadroyu verimli kullanamadığı iddia edildi.
Kamyon çarpmışa döndük
"KAMYON ÇARPMIŞA DÖNDÜK"
Trabzon’daki yerel gazeteler, Osmanlıspor mağlubiyetinin ardından Şota Arveladze’nin koltuğunun sallantıya girdiğini öne sürdüler. Karadeniz Gazetesi, ”Kamyon çarpmışa döndü. Bayramda acı bilanço. Acil TS-RH pozitif kana ihtiyaç vardır. Bordo mavlililerin ‘yoklar’ı oynadığı maçta Ankara ekibi 10 kişi ile galibiyete rahat uzandı. Trabzonspor futboluyla hayal kırıklığı yarattı" ifadelerini kullandı.

Kamyon çarpmışa döndük
Kuzey Ekspres Gazetesi, "3’le iyi kurtulduk. Trabzonspor 45 dakika 10 kişi oynayan Osmanlıspor karşısında ezildi. Kötü futbol, rezalet" başlıklarıyla maçı okuyucularına duyurdu.

Kamyon çarpmışa döndük
"OSMANLI TOKADINI YAPIŞTIRDI"
İlkhaber Gazetesi, "Trabzon’u milyonluk transferler de, selfie çekmek de kurtaramadı. Eski çalıştırıcı Mustafa Reşit Akçay Osmanlı tokadını yapıştırdı. Galatasaray maçındaki yanlış oyuncu tercihleri ve yaptığı değişikliklerle yenilginin zeminin hazırlayan Şota Arveladze, Osmanlıspor yenilgisinin de baş mimarı oldu" ifadeleriyle Şota Arveladze’yi eleştirdi. Günebakış Gazetesi, "Trabzonspor’a Osmanlı tokadı. Bordo mavililer, 45 dakika 10 kişi oynayan rakibi karşısında resmen dağıldı" dedi.

Kamyon çarpmışa döndük
"ŞOTA SALLANDI"
Taka Gazetesi, ”Şota sallandı” başlığının spotlarında, ”Cavanda oynamadı, Mbia döküldü, Onur geleni kabul etti. Trabzonspor bayram öncesi Galatasaray’a, bayramda ise Osmanlı’ya boyun eğdi. Başı da sonu da acı" ifadelerini kullandı. Son Nokta Gazetesi ise, "Sahi bu Trabzon mu? 10 kişilik Osmanlı’ya esir düştük. Nakavt olduk. Trabzon’a Osmanlı tokadı" ifadesini kullandı.

Kamyon çarpmışa döndük

Kamyon çarpmışa döndük OSMANLISPOR 3-1 TRABZONSPOR


Bunları da Beğenebilirsiniz