Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kamuflaj peruğu

  Sezer ŞAHİNDAŞ/DHA
  04 Ağustos 2009 - 00:00Son Güncelleme : 04 Ağustos 2009 - 08:47

  Keşan’daki “yalı cinayeti”nin iki şüphelisi Fethiye’de yakalandı. Polisten, sürekli kılık değiştirerek kaçan kadın şüphelinin çantasında çok sayıda peruk bulundu.

  EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde kamuoyunda ‘yalı cinayeti’ olarak gündeme gelen, İstanbul Boğazı’nda yalı sahibi Mehmet Ali Barman’ın bakıcısı Ali Server Yıldız’ın cinayet şüphelileri, Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde ortaya çıktı. Şüphelilerden Ayten Şafak, jandarmanın yaptığı yol uygulamasındaki kimlik kontrolünde yakalanırken, diğer şüpheli 43 yaşındaki T.K. ise Kayaköy’de jandarmanın yaptığı operasyon sonucu bir evde gözaltına alındı. Ayten Şafak’ın güvenlik güçlerine yakalanmamak için Fethiye’nin Ölüdeniz Beldesi’nde perukla dolaştığı ortaya çıktı. Jandarma, şüphelinin çantasında çok sayıda peruk buldu. İlk sorguları Fethiye Adliyesi’nde yapılan şüpheliler ardından Keşan’a götürüldü. Şüphelilerin, detaylı ifadelerinin Keşan’da alınacağı belirtildi.

  Cesedi piknikçiler buldu

  Keşan’daki Mercan Göleti’nde 1 Temmuz günü piknik yapanlar, kıyıda el ve ağzı koli bandı ile bağlanmış bir erkek cesedi bulmuştu. Olay yerinde inceleme yapan jandarma ekipleri, cesedin, İstanbul’da kapıcılık yapan Ali Server Yıldız’a (53) ait olduğunu belirlemişti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı