KAYSERİ HABERLERİ

Kamu Hastanelerinde Etkin Yönetim Ve Beceri Geliştirme Eğitimi

IHA
07 Ekim 2015 - 12:37Son Güncelleme : 07 Ekim 2015 - 12:38

KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERLİĞİ

IHA

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) tarafından yürütülen 2015 Yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğince “Hastanelerde Etkin Yönetim ve Beceri Geliştirme” konulu proje başvurusu kabul edilerek, destek almaya hak kazanmıştır.
Söz konusu proje için Kayseri İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı arasında teknik destek sözleşmesi imzalandı.
Proje kapsamında verilecek eğitimlerle, Hastane yöneticileri ve çalışanlarının, hem kurumları içinde hem de hizmet verdikleri bölge halkı ile etkin bir şekilde iletişim kurarak hasta memnuniyetinin artırılması, yöneticilerin zaman, stres ve kriz yönetimini doğru bir şekilde yapabilme becerilerini geliştirerek etkin yönetme becerisi kazanmaları, hastane çalışanlarının kişisel tatmin ve örgütsel vatandaşlık bilinçlerini artırarak verimli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını ve nitelikli, verimli ve kurumsal aidiyeti yüksek yönetici ile stratejik yönetim başarısı gerçekleştiren, insan değeri odaklı yönetim anlayışının benimsenmesinin sağlanması amaçlanıyor.
Eğitimler;
- İletişim Sanatı, Etkili İletişim Becerileri ve Beden Dilinin Kavranması
- Liderlik ve Liderlik Becerilerinin Geliştirilmesi
- Takım Çalışması ve Takım Ruhu Oluşturma Yöntemleri
- Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi
- Performans Yönetimi
- Motivasyon Yönetimi ve Uygulamaları
- Kriz, Zaman ve Stres Yönetimi
- Zor İnsan Tipolojisi ve Baş Etme Yöntemleri
Konularını kapsıyor.
Proje kapsamında, Kayseri İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde görevli personel ve bağlı sağlık tesislerinde görev yapan yöneticilerden oluşan toplam 76 kişi iki grup halinde eğitim alacak ve Ekim ayı içerisinde eğitimlerin tamamlanması planlanıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Kamu Hastanelerinde Etkin Yönetim Ve Beceri Geliştirme Eğitimi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 12 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kamu Hastanelerinde Etkin Yönetim Ve Beceri Geliştirme Eğitimi haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:03
  • Guneş
   05:50
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   16:37
  • Akşam
   19:33
  • Yatsı
   21:06
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı