KİLİS HABERLERİ

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Sarıfakı, Sağlıkla Şikayetlerini Dinliyor

IHA
27.10.2015 - 11:09Son Güncelleme :

KİLİS KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ DR. SERDAR SARIFAKI VATANDAŞLARI ZİYARET EDİYOR

IHA

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Nöroloji Uzmanı Dr. Serdar Sarıfakı, Kilis’te bulunan kahvehaneler, çay ocakları ve taksi duraklarına ziyaret ederek, sağlıkla ilgili şikayet ve önerileri dinliyor.
Genel Sekreteri Nöroloji Uzmanı Dr. Serdar Sarıfakı, Kilis’te sağlık alanında daha kaliteli hizmet sunumu için kahvehaneler, çay ocakları ve taksi duraklarına ziyaret ettiğini kaydetti. Sarıfakı, “Burada vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz. Sağlık alanından yapılan yatırımlar, hizmetler konusunda bilgi veriyoruz. Şikayetlerini dinleyerek çözüm yolları arıyoruz. Yeni açılan Sağlık tesisleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Bu tür gazilerimiz sürecek. Toplumun bütün katmanlarına ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.
Kilisli vatandaşlar ise ilk kez böyle bir uygulamaya şahit olduklarını ifade etti. Vatandaşlar, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Nöroloji Uzmanı Dr. Serdar Sarıfakı’na teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kilis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kilis ilinden Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Sarıfakı, Sağlıkla Şikayetlerini Dinliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Sarıfakı, Sağlıkla Şikayetlerini Dinliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı