ÇANAKKALE HABERLERİ

’Kampüste Caz’ 4 Kasım’da Çanakkale’de

IHA
31.10.2015 - 14:42Son Güncelleme :

TÜRK CAZ MÜZİĞİNİN BEĞENİLEN İSİMLERİNDEN ELİF ÇAĞLAR, 4 KASIM ÇARŞAMBA GÜNÜ ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ'NDE SAHNE ALACAK.

IHA

Bu yıl 25’ncisi gerçekleştirilecek olan Akbank Caz Festivali kapsamında Türk Caz müziğinin beğenilen isimlerinden Elif Çağlar Çanakkale’de sahne alacak.
Kampüste Caz kapsamında, sesi ile olduğu kadar etkileyici sahne performansıyla da Türk Caz müziğinin beğenilen isimlerinden olan Elif Çağlar, 04 Kasım 2015, Çarşamba günü saat: 18.00’de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde sahne alacak. Müzik otoritelerinin büyük beğenisini toplayan Elif Çağlar, söz ve müziği kendine ait olan “M-U-S-I-C” isimli ilk albümünden ve dünyaca ünlü caz müzisyenlerin kendisine eşlik ettiği ikinci albümü “MISFIT”dan eserler ile Kampüste Caz boyunca gençlere unutulmaz bir konser yaşatacak.
Festivalin en önemli etkinliklerinden biri olan Kampüste Caz, 04-13 Kasım tarihleri arasında Çanakkale, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Adana, Kayseri ve Ankara’da cazın coşkusunu ve heyecanını üniversiteli gençlerle buluşturacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden ’Kampüste Caz’ 4 Kasım’da Çanakkale’de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 14 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça ’Kampüste Caz’ 4 Kasım’da Çanakkale’de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı