GeriKampüs Van Gogh tabloları günlük aksesuar oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Van Gogh tabloları günlük aksesuar oldu

Van Gogh tabloları günlük aksesuar oldu

Vans ve Vincent Van Gogh Müzesi, özel bir iş birliği için bir araya gelerek “Vans x Vincent Van Gogh Müzesi Koleksiyonu”nu hazırladı.

Büyük sanatçıların ölümsüz eserlerini genellikle müze duvarlarında ve internette görebiliyorduk. Bu yeni çalışma ile ise Vincent Van Gogh’un muhteşem tablolarını günlük aksesuar ve kıyafetlerimizde taşıyabileceğiz.

Van Gogh tabloları günlük aksesuar olduYeni koleksiyondaki her bir öge, Hollandalı ressamın yaptığı tablolardan yola çıkılarak hazırlandı. Koleksiyonda Sigara İçen Kafatası, Ayçiçekleri, Çiçek Açan Badem Ağacı ve Van Gogh’un kendi portesi hemen göze çarpan eserlerden.

Van Gogh tabloları günlük aksesuar olduVans'ın yeni koleksiyonunda sadece ayakkabılar yer almıyor. Ek olarak tişörtler, ceketler, gömlekler, beyzbol şapkaları ve kapşonlu sweatshirt’lerde de ünlü ressamın çizimlerini bulmak mümkün.

Van Gogh tabloları günlük aksesuar olduKoleksiyon 3 Ağustos itibariyle müzede yer alan mağazada ve Vans’ın online internet sitesinde satışa sunulacak. Satışlardan elde edilen gelirlerin bir kısmının da müze yararına kullanılacağı belirtildi.

Kaynak: BoredPanda


Yorumları Göster
Yorumları Gizle