GeriKampüs Üniversitelilere kariyer fırsatı: Pazarlama Ve Finans Zirvesi için geri sayım başladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üniversitelilere kariyer fırsatı: Pazarlama Ve Finans Zirvesi için geri sayım başladı

Üniversitelilere kariyer fırsatı: Pazarlama Ve Finans Zirvesi için geri sayım başladı

Kariyer hayatına yön vermek isteyen öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği Pazarlama ve Finans Zirvesi, bu sene de binlerce öğrenciyi iş dünyasının hatırı sayılır isimleriyle buluşturuyor. İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen Pazarlama ve Finans Zirvesi, bu yıl 12-15 Kasım tarihleri arasında Ayazağa kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkez’inde gerçekleşecek.

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan Pazarlama ve Finans Zirvesi 12-15 Kasım tarihleri arasında İTÜ Ayazağa kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkez’inde gerçekleşecek. Sertifikalı zirveye 2 bin 5 yüz öğrencinin katılması beklenirken; öğrenciler, alanında uzman isimlerin katılım gösterdiği panellerle kendilerini geliştirecek, çeşitli workshop, casestudy etkinliklerine katılabilecekler. Zirve sonunda öğrenciler, katılım gösteren firmalara iş ve staj başvurusu yapma fırsatı bulacaklar.

Üniversitelilere kariyer fırsatı: Pazarlama Ve Finans Zirvesi için geri sayım başladı

Türkiye’nin önde gelen yöneticilerinden NEF CEO’su Erden Timur, Logo Yazılım CEO’su Buğra Koyuncu, PETROL OFİSİ CFO’su Serhan ULGA, Demir Döküm CMO Erdem Ertuna, Brandistanbul PR Ajans Başkanı, Stratejist ve İletişim Uzmanı Hatice Kumalar ve Vergi Uzmanı Ozan Bingöl gibi isimlerin bulunduğu zirvede, öğrenciler Pazarlama ve Finans ile ilgili donanım sahibi uzman kişilerin bilgi birikimi doğrultusunda farklı bakış açıları kazanacak.

 

Yer: İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi

Açılış Gecesi Tarihi:12 Kasım saat 19:00

Zirve Başlangıç Tarihi:13 Kasım saat 10:00

Gelişmelerden haberdar olmak ve kayıt için: pazarlamafinans.com


Yorumları Göster
Yorumları Gizle