GeriKampüs Üniversite öğrencileri, sınavlar öncesi moral depoladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Üniversite öğrencileri, sınavlar öncesi moral depoladı

Üniversite öğrencileri, sınavlar öncesi moral depoladı

Balıkesir Üniversitesine bağlı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda düzenlenen geleneksel müzik gecesinde büyük coşku yaşanırken, sınavlar öncesi moral depolandı.

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Balıkesir Üniversitesine bağlı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu'nda düzenlenen geleneksel müzik gecesinde büyük coşku yaşanırken, sınavlar öncesi moral depolandı. Yaklaşık bin 500 öğrencinin eğitim gördüğü okulda düzenlenen eğlence gecesinde büyük coşku yaşandı.

Öğrenciler, okul orkestrası eşliğinde bir birinden güzel şarkı ve türküler söylerken, sahneyi dolduran gençler oyunlar oynadı ve halaylar çekti. Geceyi izleyen Okul Müdürü Doç.Dr. Oğuzhan İlban, etkinlikte görev alan öğrencileri kutlarken, etkinliği izleyen öğrencilerde görev alan arkadaşlarına teşekkür etti. İlban' "Müzik kulübümüz, vizeler ve finaller öncesi öğrencilerin ve hocalarımızın hep birlikte olmasını sağlayan gece düzenliyorlar. Bu gün de, o güzel gecelerden bir tanesini yaşadık. BUBYO' nun bir aile olmasını sağladığımız etkinliklerle, BUBYO ruhunu yaşatmaya çalışıyoruz. Burhaniye de bin 500' e yakın öğrencimiz var. Bu, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Uluslar arası Ticaret Bankacılık ve Finans Bölümü öğrencileriyle birlikte, hem okulumuzdaki aidiyeti yükseltmek, birlikte olmak, BUBYO ailesini oluşturmak ve kaynaşmak adına bu tür geceler düzenliyoruz. Bunlar, birleşmemizi kaynaşmamızı sağlayan geceler oluyor. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Çok eğlendiklerini anlatan öğrenciler sınav öncesi güzel bir gün geçirdiklerini belirterek teşekkür ettiler.-İHA


Yorumları Göster
Yorumları Gizle