GeriKampüs Ozan Güven'den üniversite öğrencilerine not
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ozan Güven'den üniversite öğrencilerine not

Ozan Güven'den üniversite öğrencilerine not

İkinci Bahar ile Türkiye’nin gönlüne taht kuran, son olarak Fi dizisinde oynayarak hayranlarıyla buluşan usta oyuncu Ozan Güven, Kadir Has Üniversitesi'nde yapılan organizasyonla Beyond24 İstanbul Film Endüstrisi Konferansı’nda üniversiteli gençlerle buluştu.

Ercan Kesal, Onur Saylak, Engin Alkan, Onur Ünlü, Hilal Saral, Boran Kuzum, Gülengül Altıntaş gibi sektörün usta isimleriyle üniversite öğrencilerini buluşturan Beyond24 İstanbul Film Endüstrisi Konferansı, ikinci kez, 2-3 Mart'ta yoğun bir katılımla gerçekleşti. Son dönemlerde ‘Kara Komik’ filmindeki tiplemesi için bıyık bırakarak magazincilerin ilgi odağı olan usta oyuncu Ozan Güven ise son dakika sürprizi yaparak  üniversiteli öğrencilerle Kadir Has Üniversitesi'nde bir araya geldi.

Öğrenciler tarafından kendisine sorulan; “Neden sürekli Cem Yılmaz’ın filmlerinde oynuyorsunuz?”  sorusunu usta oyuncu“Daha iyisi varsa gelsin o oynasın. Bu böyle gidecek, istemiyorsan izlemezsin. Sevdiğim, bir arada olmaktan hoşlandığım insanlarla çalışıyorum” dedi.

Ozan Güven: "Dünya değişiyor"

Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın son çektiği sinema filmi Organize İşler: Sazan Sarmalı’nın vizyonda gösterimdeyken Netflix’te de olmasıyla ilgili hakkında da konuşan Ozan Güven, “Dünya değişiyor ve sinema adına değişik denemeler yaşanıyor. Bunun biri de ülkemizde yaşandı, bunun sonucunu gelecek zamanda göreceğiz. Vizyondaki değişik platformlara götürmek bir kimilerine göre avantaj, kimilerine göre dezavantaj olur ama izleyicilerin sinemaya gitmeye devam etmesinin, ayağının alışmasının yolu değil diyebiliriz” dedi.

"Ağacı izle, o da meşhur olur"

Televizyona çıkan herkesin filmlerde oyuncu olup, kısa zamanda meşhur olmak istediğine de sohbetinde değinen yetenekli oyuncu Ozan Güven, “Bugün aynı kanalda günde iki saat bir ağacı ekrana yansıt o ağaç da meşhur olur. Önemli olan sende bu kabiliyet ve başarı var mı, devamlılığın var mı? Olay bu… İşini severek yapmak önemli” sözleriyle değerlendirdi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle