GeriKampüs Genç yetenek programına başvurular başladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Genç yetenek programına başvurular başladı

Genç yetenek programına başvurular başladı

Düzcam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar ana işkollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, geleceğini birlikte şekillendireceği genç yetenekleri arıyor. Son başvuru tarihi 19 Kasım 2017 olan programa, üniversitelerin lisans bölümlerinin 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans ve doktora öğrencileri katılabilecek.

Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından bir olarak, üretim faaliyetlerini 13 ülkede 22 bine yakın çalışanıyla sürdüren Şişecam Topluluğu, geleceğini birlikte şekillendireceği genç yetenekleri arıyor. Bu kapsamda hayata geçirdiği genç yetenek programı “Şişecam Together” ile Şişecam Topluluğu, iş yaşamına ilk adımı atacak olan yetenekli gençlerin kariyerlerine yön vermeyi amaçlıyor. Gençlerin kariyerlerini Şişecam profesyonelleriyle birlikte şekillendirebileceği programa üniversitelerin lisans bölümlerinin 3. ve 4. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans ve doktora öğrencileri 19 Kasım 2017 tarihine kadar başvurabilecek.

 

Şişecam Together, 150 ülkeyi aşan satışları ve 13 ülkedeki üretim faaliyetleriyle gerçek anlamda uluslararası ölçekte bir topluluk olan Şişecam’da çalışma fırsatı sunuyor. www.toptalent.co/sisecamtogether linkinden online olarak başvuran genç yetenekler, sınav değerlendirmesi aşamasından geçerek, Şişecam Genel Merkezi’nde vaka çalışmasının gerçekleşeceği programa katılacak ve yöneticilerle birebir görüşecek. Finalde başarılı olan genç yetenekler ise kariyerlerinde ilk adımı Şişecam Topluluğu’nun bir üyesi olarak atma fırsatını yakalayacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle