GeriKampüs Emoji dünyasından ilham alan albüm kapakları
Paylaş
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

Emoji dünyasından ilham alan albüm kapakları

Emoji dünyasından ilham alan albüm kapakları

Grafik tasarımcı Elif Uyanık, müziğe olan ilgisini emojilerle birleştiriyor ve ortaya eğlenceli emoji dünyasından fırlama albüm kapakları çıkarıyor.

Hiyerogliflerden matbaanın keşfine, yazının icat edilmesinden dijitalleşen teknolojinin kendi içindeki baş döndürücü evrimine kadar insanlar hep kendini bir şekilde ifade edebilmeyi başardı. Ve şimdi de o ilk zamanlardaki iletişim dilini bize tekrar yaşatan emojilerle tanıştık. Grafik tasarımcı Elif Uyanık ise yaratıcılığını kullanarak bir adım öne çıktı. Nasıl mı? İşte birbirinden eğlenceli ve göz alıcı emoji albüm kapakları! 

1- 

Uzaydan geldim, yorgunum Björk - Hunter #emojiband #björk #homogenic

A post shared by emojiband (@emojiband_) on



2- 


3- 

David Bowie - Aladdin Sane ⚡️ #emojiband #davidbowie #aladdinsane

A post shared by emojiband (@emojiband_) on



4- 

Depeche Mode - New Life🥚 #emoji #emojiband #depechemode #newlife

A post shared by emojiband (@emojiband_) on



5- 


6- 

Dream Theater - As I am👁 #emoji #emojiband #dreamtheater #trainofthought

A post shared by emojiband (@emojiband_) on



7- 


8- 

The Beatles - Yesterday 🙆‍♂️ #emojiband #help #thebeatles

A post shared by emojiband (@emojiband_) on



9- 

Avokadolu cumalar! Pearl Jam - Come back #emojiband #pearljam #comeback

A post shared by emojiband (@emojiband_) on



10- 

Pink Floyd - Wish You Were Here #emojiband #pinkfloyd #wishyouwerehere

A post shared by emojiband (@emojiband_) on




Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım Bölümü mezunu, serbest çalışan bir grafik tasarımcı olan Elif Uyanık'ın daha fazla çalışmasına ulaşmak için onu Instagram'dan takip edebilirsiniz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle