« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kamp kuşadasında

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<>< sende="">

Şampiyonluğu Ispartaspor'a kaptıran mor beyazlılar, 2. Lig yolunda son şans olarak gördüğü Play-Off maçlarına kilitlendi. Afyonspor yarın Kuşadası'nda kampa giriyor.

Arsoy: Daha hırslıyız

Ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluk yarışından kopan ve 2. Lig'e yükselme umudunu Play-Off maçlarına bırakan Afyonspor, yarın Kuşadası'na giderek kampa girecek. Başkan Süleyman Arsoy, grupta kaçırdıkları şampiyonluğu Play-Off'ta gerçekleştirip mor beyazlı camianın 2. Lig hasretine son vereceklerini söyledi. Arsoy, ‘‘Şampiyonluğu Ispartaspor'a kaptırmak bizi çökertmedi. Aksine, 2. Lig hedefimiz için daha fazla kamçıladı’’ dedi.

Seferberlik çağrısı

Afyonspor'un en büyük destekçisi Belediye Başkanı Hayrettin Barut ise, Play-Off maçlarında futbolcular kadar mor beyazlı taraftarlara da büyük görev düştüğünü belirterek, ‘‘Play-Off maçlarında sonucu her zaman tribündeki güç belirlemiştir. Taraftarlar Afyonspor'u 2. Lig'de görmek istiyorsa her biri final önemi taşıyan bu zor maçlarda takımlarının yanında olmalıdır. Belediye olarak biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz