« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kamp günlüğü

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş, FC Hall ile karşılaşıyor

BEŞİKTAŞ, yeni sezon öncesi 2. hazırlık maçını bugün, Avusturya 3. Lig takımlarından FC Hall ile oynayacak. Hall Stadı’nda oynanacak karşılaşma, TSİ 20.30’da başlayacak. Siyah beyazlılar, ilk hazırlık maçında geçtiğimiz cuma günü karşılaştğı Kasımpaşaspor’u 6-1 mağlup etmişti.

Kartallara başkan morali

Æ BEŞİKTAŞ
Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, önceki gün takımın kamp yaptığı Seefeld’e gelerek, futbolcular ve teknik heyetle bir araya geldi. Siyah beyazlı oyuncularla tek tek konuşup moral veren Demirören, daha sonra futbol şube sorumlusu Celal Kolot, dış ilişkiler sorumlusu Mario Berk, menajer Ali Gültiken ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la toplantı yaparak, takımın durumu ile ilgili rapor aldı ve transfer çalışmalarını değerlendirdi.

ASV Taxham’dan büyük destek

AVUSTURYA’nın Seefeld bölgesinde kamp yapan Beşiktaş kafilesine bu ülkede yaşayan Türkler büyük ilgi gösteriyor. Salzburg’un amatör futbol takımlarından ASV Taxham’ın menajeri Ünal Çınar, kampta siyah beyazlı yöneticilerle görüşerek, her konuda yardımcı olmaya hazır olduklarını bildirdi. Çınar, Salzburg’da çok sayıda Türk’ün yaşadığını belirterek, Beşiktaş’ın buraya futbol okulu açmasını istediklerini söyledi.

Tello: Karakolluk olmadım

 BEŞİKTAŞ’ın yeni transferi Rodrigo Tello, Copa America için Şili Milli Takımı ile birlikte bulunduğu Venezuela’da 5 arkadaşıyla birlikte olay çıkarıp, karakolluk olduğu iddiasını yalanladı. Bazı gazetelerde yer alan haberler üzerine kendisini arayan yönetici Celal Kolot’a bilgi veren Tello, "İddia edildiği gibi kavga veya karakolluk olma olayı hiçbir şekilde gerçekleşmedi. Ben milli takımdaki 5 futbolcu arkadaşımla birlikte bir bara gittim. Orada yan masada oturan bir grupla tartıştık. Hepsi bu kadar" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz