« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kamp çok verimli geçiyor

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Sakaryaspor'un teknik direktörü Murat Bölükbaşı, Düzce'deki kampın çok verimli geçtiğini belirterek, güzel bir takım ortaya çıkarmayı umduklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor'da teknik direktör Murat Bölükbaşı, yaptığı açıklamada, Şanlıurfaspor'u hazırlık maçında Kerem, Hakan ve Furkan'ın golleriyle 3-0 mağlup etmeyi başardıklarını anımsatarak, güçlü ya da güçsüz takım ayrımı yapmadıklarını bildirdi.

Bölükbaşı, her hazırlık maçında takımdaki eksikleri gidermeye çalıştıklarına işaret ederek, “Her rakibimize aynı ciddiyetle bakıyoruz. Her maçta daha iyi oynamaya çalışıyoruz. Bizim için asıl önemli olan da bu. Bunun yanı sıra iyi olduğumuz yönleri de geliştirmek istiyoruz. Hazırlık maçlarında skordan çok, sahaya yansıtılan oyun bizim için önemli. Tabii oynanan futbol istediğimiz şekilde olursa bu skora da yansır. Netice olarak güzel bir futbol ortaya koyduk ve rakibimizi 3-0 mağlup etmeyi başardık” dedi.

Sakaryaspor'u en iyi takım halin getirmeye çalıştıklarını ifade eden Bölükbaşı, şunları söyledi: “Kamp dönemimiz çok verimli geçiyor. Gayet keyifli ve iyi niyetli şekilde lige hazırlanıyoruz. Çocukların azmi ve teknik ekibimin çabalarıyla inşallah güzel bir takım ortaya çıkacak. Yönetimimiz de sağ olsun bizlere her türlü desteği verip her türlü imkanı sağlıyor. İnşallah iyi bir takım haline geleceğiz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler