GeriFutbol Kameralar kayıtta taraftarlar çatıda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kameralar kayıtta taraftarlar çatıda

Kameralar kayıtta taraftarlar çatıda
refid:25821426 ilişkili resim dosyası

ATATÜRK Olimpiyat Stadı'nda oynanan Beşiktaş - Bursaspor maçında kuş uçurtulmuyor... Güvenlik nedeniyle tribünlerde ilk 3 sıra boş bırakılırken bazı taraftarlar stadyumun çatılarına çıktı.

Son olarak 22 Eylül 2013 tarihinde oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisinde siyah beyazlı bir grup taraftarın sahaya inmesiyle güvenlik gerekçesiyle kapılarını Beşiktaş'a kapatan Olimpiyat Stadı'nda yeni bir uygulamaya geçildi. Beşiktaş'ın ligin ikinci yarısında Atatürk Olimpiyat'a dönmesiyle işi sıkı tutan Emniyet ve Gençlik Spor İl Müdrlüğü güvenlik gerekçesiyle Doğu Tribünü'nü boş bırakırken kurdukları yeni kamera sistemiyl stadyumda adeta kuş uçurtmadı.

Öte yandan Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki kamera sistemleri Galatasaray'ın Türkiye Kupası'nda TT Arena'da oynadığı Elazığ ve Antalya maçlarında da devredeydi.

Kameralar kayıtta taraftarlar çatıda


Taraftarlar çatıya çıktı

Statta güvenlik nedeniyle sahaya yakın ilk 3 sıra boş bırakıldı..Tribüne sığmayan Beşiktaşlılar çatıya çıktı..

Kameralar kayıtta taraftarlar çatıda

Olimpiyat'ta 40 bin Kartal

SÜPER Ligin ikinci yarısına hızlı giriş yapan Beşiktaş’ı taraftarları erken saatlerde Atatürk Olimpiyat Stadı’nıh yolunu tuttu. Güvenlik gerekçesiyle Doğu Tribünü’ne hiçbir taraftarın alınmadığı karşılaşmada Güney ve Kuzey Tribün biletlerinin bittiği önceki gün açıklanmıştı. Az sayıda kalan Batı biletleri de dün tükendi. Yaklaşık 40 bin Kartal dün Atatürk Olimpiyat’a Beşiktaş’ı desteklemesi için geldi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle