Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kamera yakaladı

  Saffet YENGÜN, (DHA)
  08 Ağustos 2006 - 00:00Son Güncelleme : 08 Ağustos 2006 - 01:07

  Biri kadın üç kişi, dövüp otobüsle ezip öldürdükleri marketçiyi hastaneye götürdüler. "Kaza oldu, diğer yaralıları getirmeye gidiyoruz" diyerek kaçan sanıkların ikisi, güvenlik kamerasından belirlenip yakalandı.

  ANTALYA’nın Kemer İlçesi’nde, 3 Ağustos gecesi 03.00 sıralarında biri kadın üç kişi, kanlar içinde bir erkeği Devlet Hastanesi’ne getirdi. "Kaza oldu, biz diğer yaralıları getirmeye gidiyoruz" diyen kişiler hastaneden kaçtı. Vücudunda darp izleri bulunan ve öldüğü belirlenen kişinin üzerinden kimlik çıkmadı. Kayıp listesini değerlendiren polis, başvuru yapanlardan Memduh Akbulut’a ulaşıp cesedin ağabeyi market sahibi Turan Akbulut’a (41) ait olduğunu belirledi. Hastane güvenlik kamerası kayıtlarından, Akbulut’u hastaneye getirenlerden birinin Kemer’de tekne turu işiyle uğraşan Levent Çoban (40) olduğu saptandı. Çoban ve olaya karıştığı belirlenen Türkmenistanlı Tamara Hüseyinova (34) adlı kadın gözaltına alındı. Diğer zanlının da Türkmenistanlı Murat Jumayev (33) olduğu belirlendi. Jumayev’in arandığını belirten polis, kamera kayıtlarında cesedi taşımaya bir erkeğin daha yardım ettiğinin görüldüğünü, ancak kimliğinin tespit edilemediğini bildirdi.

  Ayrıntılarıyla anlattılar

  Sorguda, cinayet zanlısı 3 kişinin, alkollü olduğu ileri sürülen Akbulut ile Toros villalarının yanındaki evin bahçesinde tartıştığı ve zanlılardan Çoban’ın da dövülen Akbulut’un üzerinden otobüsüyle geçtiği ortaya çıktı. Levent Çoban ve Tamara Hüseyinova tutuklanarak cezaevine gönderildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı