Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalpar: Galatasaray maçı dünde kaldı

Gaziantepspor'un, Galatasaray karşısında aldığı 6-0'lık bir yenilgi alan Gaziantep'te teknik direktör Hüseyin Kalpar, geçmişi unutup, oynayacakları maçları düşünmek zorunda olduklarına belirtti. Kalpar, “Galatasaray maçı dünde kaldı. Geçmişi unutmak, çarşamba günü Ankaragücü ile oynayacağımız Fortis Türkiye Kupası ve sonrasında ligde sahamızda yapacağımız Trabzonspor maçlarını düşünmek zorundayız. Bu maçları kazanmak zorundayız” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gaziantepspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, takımın bugün İstanbul'dan Ankara'ya gideceği ve Ankaragücü maçının hazırlıklarını Ankara'da yapacağı bildirildi. Açıklamada, takımın Ankaragücü maçının ardından 16 Şubat Perşembe günü Gaziantep'e döneceği ve Trabzonspor ile oynayacağı lig maçının hazırlıklarına başlayacağı kaydedildi.

YEREL GAZETELERDEN İLGİNÇ BAŞLIKLAR

Gaziantep yerel basını, Galatasaray karşısında alınan farklı yenilgiyi okuyucularına ilginç başlıklarla duyurdu.
Farklı yenilginin, Gaziantep'in yanlış oyun sisteminden kaynaklandığı görüşüne ağırlık verilen haberlerde, “Parasız: 6-0”, ”Hezimet”, “Yıkıldık”, “Antep Ali Sami Yen'de Dondu”, “6-0'lık Skor Aldatmasın Sabırlı Olalım”, “İstanbul'da Büyük Hüsran Yaşadık”, “Goller Kar Gibi Geldi”, “Cimbom Gol Oldu Yağdı”, ”Darmadağın Olduk” gibi başlıklar kullanıldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler