Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalmak isterim ama...

Yıldız futbolcunun bonservisini elinde bulunduran İtalyan kulübü Fiorentina’nın bağlayıcı sözleşmesinin 2017’ye kadar olduğu kaydedilen röportajda, Beşiktaş formasını bu sezon kiralık olarak giyen Gomez’in opsiyon uzatma konusunda hazır olmadığı kaydedildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ın Alman yıldızı Mario Gomez, sezon sonunda bitecek sözleşmesiyle ilgili açıklamalar yaptı...Siyah beyazlıların Fiorentina’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı golcü ülkesi basınından Bild’e verdiği röportajda 22 Nisan’dan sonra sözleşmesiyle ilgili opsiyonun sona erdiğini söyledi...Yıldız futbolcunun bonservisini elinde bulunduran İtalyan kulübü Fiorentina’nın bağlayıcı sözleşmesinin 2017’ye kadar olduğu kaydedilen haberde, Alman yıldızın opsiyon uzatma konusunda hazır olmadığı, kalma şartının ise şampiyonluk olduğu kaydedildi.

“KARAR VERMEK ZORUNDAYIM”

GOMEZ, “Geçtiğimiz yıl kulüpler arasında yapılan kontrat ne yazık ki şimdi sezonun bitimine beş maç kala bitti. Bu durum da gelecek sezon için kesin bir karar vermeyi zorunlu kılıyor” dedi.
Tecrübeli oyuncu, Beşiktaş forması giymekten ve bu takımın bir parçası olmaktan çok mutlu olduğunu ifade ederek, siyah beyazlı forma altında önümüzdeki sezon kalıp kalmamasının şampiyonluğa bağlı olduğunu ifade etti.
Gomez, röportajında şunları söyledi...

“HARiKA BiR SEZON GEÇiRDiM”

“Türkiye’yi seviyorum. Beşiktaş’ı da. Burada harika bir sezon geçirdim. Ve kendimi Beşiktaş’ta son derece rahat hissediyorum. Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi’nde oynamak, özellikle de bu fantastik yeni stadımızda oynamak hem benim için, hem kulüp, hem de taraftarlar adına müthiş bir şey olacak. Ancak tabii takım gelecek sezon nasıl olacak? Benim için önemli olan konu bu. Sezon sona ermeden bunu bilmek henüz mümkün değil. Bu noktalar benim için çok ama çok önemli. Ben de geleceğimle ilgili ortadaki tabloyu gördükten sonra bir anlaşma yapacağım.”


Bunları da Beğenebilirsiniz