« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kallström ve Isaksson bitmek üzere

Galatasaray, Johan Elmander’den sonra İsveç Milli Takımı’nın 2 oyuncusunu daha transfer etmek üzere.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Bunlardan bir tanesi, yaklaşık 2 haftadır temasta olunan Kim Kallström diğeri ise Andreas Isaksson… Hem İsveç basınına göre, hem de İsveç’te yaşayan futbol otoritelerine göre iki futbolcunun da Galatasaray’a transfer yüksek olasılık.

İKİSİ DE GALATASARAY’ LA ANLAŞMAK ÜZERE

İsveç’te yaşayan FIFA menajeri Hasan Çetinkaya, Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu oldu ve her iki futbolcunun da Galatasaray’la anlaşmak üzere olduğun söyledi. Kallström ve Isaksson çok tecrübeli iki futbolcu. İkisi de İsveç Milli Takımı’nda direkt oynuyorlar. Kallström, sol ayağı çok iyi olan bir ortala saha oyuncusu, firikikleri çok iyi ve tam bir görev adamıdır. Galatasaray’a çok yararlı olacağını düşünüyorum” dedi.

İSVEÇ BASINI İKİ FUTBOLCUNUN DA GALATASARAY’A TRANSFER OLACAĞINI YAZIYOR

İsveç’te Elmander’in transferinden sonra Kallström ve Isaksoon’un da Galatasaray’a transfer olma ihtimalleri üzerinde çok konuşulduğunu belirten Hasan Çetinkaya, “İsveç basını, yoğun olarak Galatasaray’ın bu iki futbolcuyla ilgilendiğini yazıyor. Bana göre her iki futbolcuyla da anlaşmak üzereler. İsveç’te bilgiler bu yönde. Buradaki basına göre PSV, eski kalecisi Gomez’i geri almak üzere bu nedenle Isaksson’un menajerinin de Galatasaraylı yetkililerle temas halinde olduğu yazılıyor burada. Önceki sezonlarda da Galatasaray’ın Isaksson Yazılan ve konuşulanlar böyle…” şeklinde konuştu.

GALATASARAY, KALLSTRÖM VE ISAKSSON’LA SORUN YAŞAMAZ, ELMANDER ÇOK FAYDALI OLUR

“FIFA Menajeri Çetinkaya “Galatasaray Kallström ve Isaksson ile ilgili hiçbir sorun yaşamaz, çünkü ikisi de çok disiplinli ve takım oyununa uygun futbolcular. Transfer olurlarsa takıma çok büyük katkı sağlarlar” derken, Elmander’in de çok etkili bir forvet olduğunu belirterek, “Elmander rakip defansı çok yoran bir oyuncu. Çok koşan bir oyuncu, fizik gücü yüksek bir oyuncu, uzun boyuna rağmen tekniği de çok yüksek. Onun da yararlı olacağını düşünüyorum, ama oynayacağı mevkii de çok önemli. Bolton’da son maçlarda ona orta sahada gevre verdi. Ancak bana göre Elmander tam bir santrafor. Elmander tam anlamıyla pivot santrafor” dedi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler