« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalli'yi Milli heyecan sardı

Yunanistan maçının önemine değinen Galatasaray Teknik Direktörü, "Yarın (bugün) çok önemli bir maçımız var ve o maçın heyecanı şimdiden beni bastı" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TÜRKİYE’ye adımını attığı ilk yıllardan bu yana içimizden biri gibi davranan Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp’ı, (A) Milli Futbol Takımı'nın Yunanistan’la oynayacağı maçın heyecanı sardı. Neredeyse tüm Türkiye’nin kilitlendiği kritik sınavla ilgili duygularını dile getiren Kalli, "Yarın (bugün) çok önemli bir maçımız var. Süper bir maç olmasını diliyorum" diyerek iyimser konuştu.

Florya’daki idman öncesi basın mensuplarına demeç veren Alman çalıştırıcı, Yunanistan karşılaşmasının önemine değinerek, "Şu an bizim için en önemli konu Milli Takım. Yarın (bugün) maçın süper olmasını diliyorum. O maçın heyecanı şimdiden beni bastı" dedi.

İyi olmalarını umuyorum

Ligde hafta sonu karşılaşacakları Ankaraspor maçını da kazanmak istediklerini kaydeden Karl Heinz Feldkamp, tecrübeli futbolcularla gençleri kaynaştırmayı amaçladığını ifade ederek şöyle dedi: "Gençlerin yanında Lincoln, Hakan, Ayhan gibi tecrübeli oyuncularımız var. Deneyimli futbolcuların, gençlere tecrübelerini aktarmaları çok önemli. Bu nedenle, deneyimli futbolcuların, gençlere tecrübelerini aktarabilecekleri bir ortam hazırlamaya çalışıyoruz." Alman teknik adam, Ankaraspor maçında, kiralık verdikleri Emre, Necati ve Orhan’ın kendilerine karşı forma giyeceğini hatırlatarak, "Bu maçı bekliyorlardır. İyi hazırlanacaklarını sanıyorum. Çok arzulu olacaklardır ve bu onların doğal hakları. Beklentim, onların iyi olmaları" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler