« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalli: Paranız var golcü alın

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Oktay'ın gönderilmesine karşı çıktı ve yönetime seslendi:


Beşiktaş'ın tek eksiğinin Oktay'ın yanında oynayacak bir golcü futbolcu olduğunu ifade eden Feldkamp, ‘‘Slovak forvet Martin Fabus'u da kadromuza katarsak bizi kimse tutamaz’’ dedi.

Oktay’ı kazanmalıyız

Beşiktaş Teknik Direktörü Feldkamp, siyah beyazlı yönetimin gözden çıkardığı Oktay'a sahip çıktı. Alman hoca bu oyuncunun Türkiye'nin en iyi iki golcüsünden biri olduğunu belirterek, ‘‘Oktay'ı kazanmalıyız.’’ dedi ve ekledi, ‘‘Alpay'ın satışından elde edilen yüksek bir gelir var. Bunu da golcü alımında kullanın’’

Bir golcü daha isterim

Alman hoca, yönetim ile yaptığı özel toplantıda yabancı transferler konusuna değindi ve, ‘‘ Van Eck ile görüşüp kulübünü ikna edeceğim. Oktay'ın yanında bir golcüye daha ihtiyacım var. O isim de Slovak forvet Martin Fabus. Martin'in işini bitirdiğimizde ligde Beşiktaş'ı kimse tutamaz.’’ dedi.

Başkan mutlu olacak

Scheaffer ile Hengen'in takıma güç kattığını iddia eden Feldkamp yönetim kuruluna yeni sezonda Şampiyonlar ligi ve Türkiye ligi konusunda garanti verdi ve şöyle konuştu ‘‘2000 yılında başkanlığı bırakacak Başkanımız Süleyman Seba'yı mutlu edeceğiz’’

Van Eck kampa gelecek

Feldkamp, yarın Nurnberg'e giderek Van Eck konusunu görüşeceğini ve Hollandalı oyuncuyu Almanya'daki kampa getireceğini açıkladı. Alman hoca dün Del Solar'ın asker olan Rahim ile Fulya'da antrenman yapmasını istedi.
Bunları da Beğenebilirsiniz