« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalli operasyonu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş yöneticisi Hasan Arat dün Düsseldorf'ta Feldkamp ile masaya oturdu. Kalli, getirilen öneriyi cazip bulduğunu söyledi ancak düşünmek için süre istedi.

Seba istiyor

John Toshack'ın Real Madrid ile anlaşması üzerine teknik direktörsüz kalan Beşiktaş, gündeme gelen çok sayıda yabancı isim arasında tercihini Feldkamp'tan yana kullandı. Seba'nın da ağırlığını koyması ile Alman'a yönelen siyah beyazlılarda yönetici Hasan Arat dün Almanya'ya giderek Kalli ile masaya oturdu.

Tam yetki verilecek

Dün akşam saatlerinde Düsseldorf'a giden Hasan Arat, bu görüşme için İspanya'daki evinden Almanya'ya gelen Karlheinz Feldkamp ile buluşarak siyah beyazlıların teklifini sundu. Beşiktaş, Feldkamp'a 1.5 yıl için 2 milyon dolar, sözleşmesi olan TV kanallarına tazminat ödeme ve transfer tercihi dahil her konuda tam yetki önerdi.

Aileme soracağım

Beşiktaş'ın önerisinin çok cazip olduğunu belirten Feldkamp, ‘‘Ancak bir süredir takım çalıştırmıyorum. Ayrıca aileme de danışmalıyım. Bu nedenle sizden düşünmek için süre istiyorum’’ dedi. Arat, Feldkamp'ın hafta sonunda kararını açıklayacağını, pazartesi günkü yönetimde de Kalli konusunun netlik kazanacağını söyledi.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler