« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalli işi bilmiyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ohen, kendisini istemeyen Alman hocaya öfkeli:

Geçtiğimiz sezon forma giydiği her maçta gol attığını, Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynama şansı yakalamasında da büyük pay sahibi olduğunu ileri süren Nijeryalı futbolcu, <ı>‘‘Beni bir kalemde harcayan Feldkamp futboldan anlamıyor’’ dedi.

<ı>Yabancı bilmecesi

Beşiktaş'ta yabancı bilmecesi sürüyor. Teknik Direktör Feldkamp, geçtiğimiz siyah beyazlı takımın kadrosunda yer alan Del Solar, Ohen, Sellami ve Amokachi'yi istemediğini belirtirken, bu futbolcuların herhangi bir takımla anlaşmamış olması kafalarda soru işaretleri bırakıyor.

<ı>Ateş püskürdü

Amokachi, Nijerya gezisini uzatırken, Del Solar, Sellami ve Ohen çalışmalarını altyapı antrenörü Davut Şahin nezaretinde İstanbul'da sürdürüyor. Geçen sezon Trabzonspor'a attığı iki golle Beşiktaş'ı Şampiyonlar Ligi'ne taşıdığını söyleyen Ohen, kendilerini istemeyen Feldkamp'a ateş püskürdü.

<ı>Çabuk unuttu

‘‘Feldkamp futboldan anlamıyor’’ diyen Nijeryalı santrfor sözlerini şöyle sürdürdü: ‘‘Geçen sezon oynadığım her maçta gol attım. Birçok maçta takımı 3 puana taşıdım, ya da yenilgiden kurtardım. Beni bir kalemde sildi. Şimdi ise golcü arıyor. Beşiktaş'tan ayrılmaya niyetim yok.’’

<ı>Arayış sürüyor

Slovak Fabus ile Brezilyalı Teixerra'dan vazgeçen Beşiktaş'ta yabancı arayışları sürüyor. Siyah beyazlı takımın kamp yaptığı oteli istila eden menajerler her gün yeni bir futbolcunun maç kasedini getirirken, Feldkamp'ın tercihini Alman futbolculardan yana kullanmak istediği öğrenildi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz