« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalkavan: Fenerbahçe sahipsiz değil

Fenerbahçe Kulübü'nde adı başkan adayları arasında geçen, eski yönetici Şadan Kalkavan, ne zaman ihtiyaç duyulursa kulübüne hizmet için hazır olduğunu bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kendisine ait resmi internet sitesinden açıklama yapan Şadan Kalkavan, “Fenerbahçe Kulübü hiçbir zaman sahipsiz değildir. Bana ne zaman ihtiyaç duyulursa kulübüme hizmet için hazırım” ifadelerini kullandı.

Kalkavan, daha önce katılacağını açıkladığı Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu olağan toplantısına neden katılmadığıyla ilgili olarak bir çok telefon ve mail aldığını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Çok net belirtmeliyim ki, toplantıya katılmayı çok arzu ediyordum. Ancak kulübümü başkanlık çekişmesi nedeniyle oluşacak kısır bir rekabet ortamının içine çekmek istemediğim için ve olası provokasyonları engellemek amacıyla katılmamayı kararlaştırdım. Bazı çevrelerin başkanlık yarışını fırsat bilip gerginlik yaratma ihtimaline karşı kulübümün esenliğini düşünerek art niyetlerin hayata geçirilmesine asla izin vermeyeceğim.”

“BEŞİKTAŞ'I YENİP, MORAL BULALIM”

Fenerbahçe olarak bu sezon maalesef bir türlü yüzlerinin gülmediğini dile getiren Kalkavan, taraftarlara her maçta hayal kırıklığı yaşattıklarını anlattı.

Şadan Kalkavan, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Her ne kadar şampiyonluk şansımızı kaybetmiş olsak da yenilgiyi her Fenerbahçeli gibi ben de içime sindiremiyorum. Fenerbahçe Kulübü 100 yılı aşkın mazisiyle Türkiye'nin en büyük kulübüdür. Şartlar ne olursa olsun her maçı kazanmak için sahaya çıkarız. Bunun aksi düşünülemez. Bu hafta sonu Beşiktaş ile derbi maçına çıkacağız. Kötü gidişe 'dur' demek için çok kritik bir maç. Tek umudumuz olan Türkiye Kupası finali öncesi güzel bir prova olacak. Beşiktaş'ı yenip, moral bulalım. Camia olarak bozulan morallerimizin düzelmesi için bu maçı mutlaka kazanmalıyız ve kazanacağımıza da bütün kalbimle inanıyorum. Sıkıntı yaşadığımız bu zor günlerimizde de taraftarımızı birlik olup kenetlenmeye davet ediyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz