İZMİR HABERLERİ

Kalkan, Gıda Çarşısı Esnafıyla Buluştu

IHA
29.10.2015 - 17:55Son Güncelleme :

AK PARTİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI NECİP KALKAN, GIDA ÇARŞISI ESNAFI VE BALKAN ANADOLU DERNEĞİ ÜYELERİ İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ.

IHA

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili adayı Necip Kalkan, Gıda Çarşısı esnafı ve Balkan Anadolu Derneği üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi. Gıda Çarşısı’nın İzmir ticareti için önemine vurgu yapan Kalkan, buradaki esnafın problemlerini çok iyi bildiğini ve milletvekili olduğunda çözümlerinin en yakın takipçisi olacağını belirtti.
Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti Milletvekili Adayı Necip Kalkan Gıda Çarşısı’nda uzun yıllarını geçirdiğini ifade ederek, ” Burada bulunan esnaf arkadaşlarımızın yaşadığı sorunları uzun yıllar önce bizzat kendim yaşadım ve gördüm. Şimdi size şunu söylemek istiyorum. Bugün buraya bir milletvekili adayı olarak geldim. Milletvekilliğim meşrulaştığı takdirde ben bu sorunları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde dile getireceğim. Benim kimseyle organik bağım yok. Sıkıntıların giderilmesi için kimle ve hangi noktayla temas edilmesi gerektiğini çok iyi biliyorum ve sizlerin sorunlarının çözümü için her türlü riski almaya hazırım. Ben sizleri ve İzmirli hemşerilerimizi temsil etmek için buradayım” dedi.
“İZMİR YERİNDE SAYIYOR”
İzmir’in eski ihtişamını kaybettiğini söyleyen Kalkan,” Eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sn. Binali Yıldırım Türkiye’nin en uzun dönem görev yapmış en icracı hizmet adamı. Kendisi İzmir için büyük bir şans. İzmir gibi bir kent bugün gelişmişlik sıralamasında birçok kentin gerisinde kaldı. Hepimiz görüyoruz ki İzmir’in bakıma ihtiyacı var. Onlar ileriye giderken biz yerimizde sayıyoruz. Türkiye’ye sayısız projeler kazandırmış, yollar, köprüler, tüneller yapmış Binali Yıldırım bugün İzmir’i İstanbul ile yarıştırmak için kollarını sıvamışken sizden AK Parti’yi tek başına iktidara getirerek hizmet kervanını sürdürme şansını kaçırmamanızı istiyorum” ifadelerini kullandı.
“CEVABIMIZI 1 KASIM’DA CEVABINI VERECEĞİZ”
Türkiye’nin 13 yıllık AK Parti iktidarında yaşamış olduğu değişim ve gelişimin bazı güç odaklarını rahatsız ettiğini ifade eden Kalkan, ”AK Parti iktidarı olarak Dünya’ya mal olan projeleri 13 yıllık iktidarımızda Türkiye’de hayata geçirdik. Avrupa’nın en büyük havalimanını yapıyoruz. Bu gelişmeden rahatsız olanlar Türkiye’yi bölmeye çalışıyorlar. Onlara şunu söylemek istiyorum. Biz bu oyunlara cevabımızı 1 Kasım’da sandıkta vereceğiz. Kürdüyle, Lazıyla, Çerkeziyle biz bir millet olmuşuz. Kimsenin gücü bu ülkeyi bölmeye yetmez” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Kalkan, Gıda Çarşısı Esnafıyla Buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 17 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kalkan, Gıda Çarşısı Esnafıyla Buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı