« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalitenizi Fener maçında gösterin

Umut ve Gökhan ile özel olarak görüşen Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Kendinizi kanıtlamak için bu maç büyük fırsat” dedi.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’da gözler Fenerbahçe maçına çevrildi. Forvet oyuncularının çok gol kaçırmasından yakınan teknik direktör Şenol Güneş, Denizlispor maçında net pozisyonları harcayan Umut ile zorlu karşılaşma öncesi özel görüştü.Güneş, “Mücadeleci yapın ve takıma kattıkların çok fazla. Performansından memnunum. Ancak son vuruşlarda biraz daha dikkatli olmalısın“ diyerek golcü oyuncusunu motive etmeye çalıştı. Güneş, iki haftadır yedek kulübesinde oturttuğu Gökhan’la yaptığı konuşmada da, “Kaliteni herkese bir daha ispatlamak istiyorsan, Fenerbahçe maçı senin için çok iyi bir fırsat” diyerek tecrübeli futbolcuyu kazanmaya çalıştı.

Masaya oturacaklar

Trabzonpor Başkanı Sadri Şener de Fenerbahçe maçı öncesi iddialı konuştu. Şener, “Fenerbahçe’yi mağlup edersek net bir şekilde şampiyonluk yarışında biz de varız, diyebileceğiz“ dedi. Futbolcularına ve teknik direktör Şenol Güneş’e maçın kazanılması halinde tüm sorunların giderileceği sözünü veren Şener, zorlu karşılaşmadan önce Trabzon’a erken gelmeyi düşündüğünü söyledi. Bu arada Şener ile Güneş, ilk yarının son maçının ardından ara transfer için masaya oturacaklar ve rotalarını belirleyecekler.

Bunları da Beğenebilirsiniz