ANKARA HABERLERİ

Kaliteli Hizmete Yeni Tescil

IHA
26.10.2015 - 11:32Son Güncelleme :

TSE’NİN HER YIL YAPTIĞI DENETİMLERDEN ALNININ AKIYLA ÇIKMAYI BAŞARAN YENİMAHALLE BELEDİYESİ’NDE 3’ÜNCÜ KEZ YENİLENEN BELGENİN 2’NCİ GÖZETİM TETKİKİ DE OLUMLU SONUÇLANDI. 2 GÜN SÜREN TETKİK SONUCUNA GÖRE; BELEDİYENİN, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VE ULUSLARARASI NİTELİK TAŞIYAN IQ NET BELGESİ’NİN 1 YIL DAHA DEVAMLILIĞI SAĞLANDI.

IHA

TSE’nin her yıl yaptığı denetimlerden alnının akıyla çıkmayı başaran Yenimahalle Belediyesi’nde 3’üncü kez yenilenen belgenin 2’nci gözetim tetkiki de olumlu sonuçlandı. 2 gün süren tetkik sonucuna göre; belediyenin, Kalite Yönetim Sistemi ve uluslararası nitelik taşıyan IQ Net Belgesi’nin 1 yıl daha devamlılığı sağlandı.
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın başkanlığında ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Boran, üst kurul üyeleri ve birim müdürlerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, 21-23 Eylül tarihleri arasında belediye birimlerinde tek tek yapılan denetimleri değerlendiren Baştetkikçi Ali İhsan Başaran, Yenimahalle Belediyesi Toplam Kalite Yönetimi Birimi’nin başarılı çalışmalarının meyvesini verdiğini söyleyerek, “Nihai kararımız olumludur” dedi.
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın talimatlarıyla vatandaşa en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen ve insan odaklı çalışan belediye, bu yıl yapılan denetimlerden yine kalitesini arttırarak çıktı. Belediyenin işlerliğini, performansını ve kaliteye uygunluğunu denetleyen uzmanlar, Yenimahalle Belediyesi’ne olumlu puan verdi. Böylece Yenimahalle’nin kalitesini sürdürdüğü tescillendi.
2003’ten beri yüksek performans ve standartlara uygun çalışma konusunda Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip olan Yenimahalle Belediyesi, 2013 yılında uluslararası en büyük organizasyonun içinde yer aldığına dair IQ Net Belgesi almıştı.
"İŞ YAPILAN YERDE HATA OLUR"
Hizmet kalitesinin sürmesinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Yaşar, “İş yapılan yerde hata olur. Önemli olan o hatayı tekrar etmemek, düzeltebilmektir” dedi.
"Belediye olarak Yenimahalle’nin bize verdiği güveni hiç sarsmadık" diye sözlerine devam eden Yaşar, “Göreve geldiğim günden beri belediyenin kapılarını tüm halkımıza açtık. Müşteri memnuniyeti anketleriyle halkın düşünceleri doğrultusunda hareket ederek ilçemizi, Yenimahallelilerle birlikte yönettik. Belediyemizin kaynaklarını doğru yerlerde harcayarak vatandaşlara kalıcı eserler bıraktık. Belediye olarak iyi bir noktadayız” diyerek, tüm belediye personellerine ve Kalite Yönetim Sistemleri Temsilciliği’ne teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Kaliteli Hizmete Yeni Tescil hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 11 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kaliteli Hizmete Yeni Tescil haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı