Ege Haberleri

EGE

  Kaliteli Hava Hastanesi

  Hürriyet Haber
  12.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme: 12.05.2000 - 00:01

  İZMİR Güzelyalı'daki Hava Hastanesi TSE ISO 9001 Kalite Belgesi aldı. Hava Eğitim Komutanlığı'na bağlı 600 yataklı hastanenin bahçesinde düzenlenen Kalite Belgesi Töreni'ne Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Alper Akseli, Hava Hastanesi Baştabibi Kıdemli Albay Özcan Özdemir, TSE İzmir Bölge Danışmanı İbrahim Atikler ve hastane çalışanları katıldı.

  TÖRENDE konuşan Hava Eğitim Komutanı Korgeneral Alper Akseli, 2 yıllık çalışmanın ardından TSE Belgesi'ni hak ettiklerini söyledi. Akseli, ‘‘Hastanemizden sadece havacılar değil, İzmir'deki Silahlı Kuvvetler mensupları, aileleri, emekli askerler de yararlanıyor. Amacımız hastanemizi daha kaliteli ve üstün hizmet veren seviyelere taşımak’’ diye konuştu.

  Hedef en iyi olmak

  EMEKLİ asker olduğunu belirten TSE İzmir Bölge Danışmanı İbrahim Atikler ise konuşmasında Hava Hastanesi'ne ISO 9001 Kalite Belgesi vermekten ayrı bir gurur ve mutluluk duyduğunu belirtti. Atikler'den sonra söz alan Hava Hastanesi Baştabibi Kıdemli Albay Özcan Özdemir de ‘‘Çıtayı daha da yükseltmek için çalışacağız’’ dedi.

  HAVA Hastanesi Baştabibi Kıdemli Albay Özcan Özdemir, daha sonra TSE Bölge Danışmanı İbrahim Atikler'den ISO Bayrağı ve kalite belgesini teslim aldı. Atikler, Hava Eğitim Komutanlığı'na bağlı ISO 9001 Kalite Belgeli hastaneye Türkiye'de standartı ilk sağlayan Yıldırım Beyazıt'ın rölyefinin bulunduğu bir şilt daha verdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı