« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaliteli bir ekip geliyor

Eski yönetici, "Beşiktaş’ın gidişatına kayıtsız kalmak mümkün değil. Birtakım toplantılar yapıyoruz. Bundan sonraki seçimlerde talip, çok kaliteli bir ekip var. Beşiktaş’ın yarınları daha güzel olacak" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, kulübün bu sezon ligi istenilen düzeyde bitirmediğini söyledi. 11 Altın Adam yarışmasının jüri toplantısına onur konuğu olarak katılan Karadeniz, "İster hakeme, ister saha ve tribüne, ister teknik heyete, ister yönetime bağlayın; hiçbir Beşiktaşlı üçüncülüğü kabul etmez.

<ı>Konu gündeme geliyor

Yönetimin teknik heyete her türlü desteği verdiğinin şahidiyim. Varsa başarısızlığın sahibi de olmalılar" dedi. Beşiktaş Kulübü eski yöneticisi İhsan Kalkavan ise yöneticiliğe aday olmayacağını daha önce birçok kez açıkladığını hatırlatarak, "Ama tabii Beşiktaş’ın gidişatına bir Beşiktaş taraftarı olarak kayıtsız kalmak mümkün değil. Zaman zaman kendi arkadaşlarımız arasında bu konuyu gündeme getiriyoruz.

Kimler aday olabilir, birtakım toplantılar yapıyoruz. Beşiktaş’a bundan sonraki seçimlerde talip, çok kaliteli bir ekip var. Bunlar seçim yaklaştığı zaman ortaya çıkacaklardır. Beşiktaş’ın yarınları daha güzel olacak" dedi. Bu arada yılın antrenörü Bülent Uygun, yöneticisi Mecnun Odyakmaz oldu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler