MALATYA HABERLERİ

Kale'de muhtar ve çiftçilere yönelik toplantı

AA / Orhan Yoldaş
25.02.2016 - 12:30Son Güncelleme :
Kalede muhtar ve çiftçilere yönelik toplantı
AA / Orhan Yoldaş

MALATYA (AA) - Malatya'nın Kale ilçesinde çiftçiler ve muhtarlara yönelik AB Destekleme Fonu birinci çağrı toplantısı düzenlendi.

İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) tarafından düzenlenen toplantıya TKDK İl Koordinatörü Murat Tunç, proje uzmanı Abdullah Taş, İlçe Tarım Müdürü Aytaç Doğruyol, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.

Toplantıda, büyük ve küçükbaş hayvancılık, tavuk yetiştiriciliği, süt ve süt ürünleri, arıcılık, kültür balıkçılığı ile meyve ve sebze işleme ve pazarlama konusunda çiftçiler ve muhtarlar bilgilendirildi, AB Destekleme fonundan nasıl yararlanacakları anlatıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Kale'de muhtar ve çiftçilere yönelik toplantı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 12 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kale'de muhtar ve çiftçilere yönelik toplantı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı