Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaleciler korksun

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Samsunspor'un golcüsü Serkan, son 2 karşılaşmada attığı 4 golle eski günlerine döndüğünü belirtip, ‘‘Kendime olan güvenim yerine geldi. Artık eski günlerime döndüm. Kaleciler benden çekinsin’’ dedi.

Beni izleyin

Samsunspor'da sezon başından bu yana bir türlü istenilen performansı yakalayamayan Serkan, son 2 karşılaşmada 4 gol atmayı başararak eski günlerine döndüğünü söyledi. Genç futbolcu başarılı çıkışının bundan sonrada süreceğini belirtip, ‘‘Artık beni izlemeye devam edin’’ dedi.

Tesadüf değil

Son 2 sezondur başta G.Saray, büyük kulüpleri peşinden koşturan Serkan, Dardanelspor karşılaşmasına kadar sadece 5 kez rakip fileleri havalandırdı. Dardanel karşılaşmasında güzel futbolunu 2 golle süsleyen Serkan, Karabükspor karşılaşmasında da 2 gol atınca çıkışının tesadüf olmadığını gösterdi.

Eskisi gibiyim

Gerçek kimliğine kavuştuğunu anlatan Serkan, şunları söyledi: ‘‘Kendime olan güvenim yerine geldi. Artık eski günlerime döndüm. Bundan sonra kaleciler benden çekinsin. Önümüzde Galatasaray maçı var. Bu maçta da elimden gelen her şeyi yaparak gol atacağıma inanıyorum.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz