« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaleci ve stoper aranıyor

Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un teknik direktörü Abdullah Avcı, Kızılcahamam'da yaptıkları kampın kendileri için verimli geçtiğini söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME


Abdullah Avcı,  yaptığı açıklamada, takımının bugünü izinli olarak geçirdiğini ve çalışmalarına yarın İstanbul'da devam edeceklerini ifade ederek, “Kızılcahamam'da kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptık. Takımın uyumu için çok faydalı oldu. Yeni transferlerimizi de bu uyum sürecine dahil ettik. Orada yaptığımız iki hazırlık maçıyla takımdaki eksikliklerimizi de tespit ettik. Bizim için verimli bir kamp oldu” dedi.

Avcı, ikinci dönem kamp çalışmaları için 23 Temmuz'da Kocaeli Kartepe'ye gideceklerini ve çalışmalarını 30 Temmuz'a kadar burada sürdüreceklerini dile getirdi.

“KALECİ VE STOPER İHTİYACIMIZ VAR”

Abdullah Avcı, yeni transfer ettikleri futbolcuların takımlarına büyük katkı sağlayacağını ifade etti.
Transferlerin kendi isteği doğrultusunda gerçekleştiğini ve bu takviyeleri olumlu bulduğunu ifade eden genç teknik adam, “Takımda eksik gördüğümüz bölgeleri tamamladık. Yeni transferlerimizin yaş ortalaması 23 civarında. Çok genç ve istekli oyuncular. Takıma büyük katkı sağlayacaklarına inanıyorum. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Kaleci ve stoper ihtiyacımız var” diye konuştu.

Abdullah Avcı, Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonuna Fenerbahçe maçı ile başlamalarının iyi olacağını dile getirerek, “Fenerbahçe ile sahamızda karşılaşacağız. Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki karşılaşmaya Fenerbahçeli taraftarlar yoğun ilgi gösterecek. Biz çıkıp oyunumuzu en iyi şekilde oynayacağız. İyi bir başlangıç olacak diye düşünüyorum” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz