« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaleci Serkan'dan Kartal'a mesaj

Beşiktaş'ta kaleciler Rüştü Reçber ve Hakan Arıkan'ın yaşadıkları sakatlıklar sonrası bir süre takımdaki yerlerini alamayacaklarının açıklanmasının ardından, Siyah-Beyazlı yönetim devre arası transfer döneminde yeni bir kaleci ile anlaşmak için temaslara başladı.

Övünç ÖZDEM / İSTANBUL (DHA)
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş, kaleci transferi için Ankaragücü'nün 24 yaşındaki oyuncusu Serkan Kırıntılı ve Denzilispor'un kalesini koruyan Cenk Gönen ile görüşmelerde bulunmuş, ancak bu iki oyuncu ile ilgili net bir açıklama yapılmamıştı.

Beşiktaş ile adı geçen Serkan Kırıntılı, sessizliğini bozdu. Serkan, 19 Ocak'ta sözleşmesinin bittiğini hatırlatırken, ilk olarak Ankaragücü Kulübü ile görüşmek istediğini söyledi.

"ANKARAGÜCÜ İLE GÖRÜŞMEDEN BİR KARAR VEREMEM"

Serkan, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: "Ben Türkiye'nin sayılı kulüplerinden biri olan Ankaragücü'nde forma giyiyorum. 5 yıldır Ankaragücü oyuncusuyum. Burada güzel günlerim geçti. 19 Ocak'ta sözleşmem bitecek. Beşiktaş'ın da son dönemde benimle menajerim aracılığı ile bir teması oldu. Ancak ben ilk olarak Ankaragücü ile görüşeceğim. 5 yıldır oynadığım kulübümün benim üzerindeki emeklerini hızlıca vereceğim bir kararla görmezden gelemem. Önce Ankaragücü ile görüşüp daha sonra kesin kararımı vereceğim."

Beşiktaş'ın, Serkan Kırıntılı'nın yaptığı bu açıklamanın ardından kaleci transferindeki önceliğini Denzilispor'un genç oyuncusu Cenk Gönen'e vermesi bekleniyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz