« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaleci farkı...

NEREDE o Ali Sami Yen Stadı... Nerede o Ali Sami Yen Stadı'nı cehenneme çeviren seyirci... Nerede o UEFA Kupası'nı kaldırırken, yüreklere korku salan G.Saray. İstanbul'da o günlerden bu yana çok şeyler değişmiş.

Giannis Koukulas
SON GÜNCELLEME
G.Saray, artık eskisi rakibine baskı yapamıyor...

G.Saray, Ali Sami Yen Stadı'ndaki o muhteşem havayı Olimpiyat Stadı'nda bulamıyor.

G.Saray iyi değil...

G.Saray futbol oynamıyor.

G.Saraylı dostlar... Uzun yıllar İstanbul'da yaşadım. Türkçe'de, ‘‘Dost acı söyler’’ diye bir deyim vardır. Bir dost olarak ben, gerçekleri yazıyorum. ‘‘G.Saray'ın bu futbolla, ilerisi için pek fazla şansı yok’’

35'LİK DELİKANLI

Dün gece çekişmeli, heyecan dozu yüksek bir maç izledik. İlk yarı da golü bulan G.Saray'ın daha rahat oynayacağını düşünmüştüm. Ama dakikalar ilerledikçe, sarı kırmızılılar hem beni, hem de seyircilerini şaşırttı.

Sahaya daha iyi yayılan, daha iyi paslaşan ve çok daha iyi mücadele eden Olympiakos girdiği pozisyonları değerlendirebilse, maçı rahat kazanırdı.

Olympiakos'a direnen 2 isim vardı sahada. Biri 35 yaşına rağmen 18'lik bir genç gibi mücadele eden ve 3 kişilik oynayan Kaptan Bülent, diğeri de en az 3 net gol pozisyonunu önleyen Mondragon..

G.Saray eğer dün gece kazandıysa önce bu ikiliye, daha sonra da yüzde yüz gollük pozisyonu harcayan Castillo'ya teşekkür etmeli.

Maçın benim açımdan belki de en güzel görüntüsü saha içinde yaşanan dostluktu. Futbolcuların tümü 90 dakika boyunca birer centilmen gibi davrandı. Oyuncuların bu davranışı tribünlerde açılan pankarta en güzel cevaptı.

Bu güzel dostluğun Pire'de devam etmesi benim en büyük dileğim.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler