« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaldırın kafanızı

Seremonide oyuncularının sırtlarını tek tek sıvazlayıp moral veren F.Bahçe Kulübü Başkanı, motivasyon turlarına soyunma odasında da devam etti: “Üzülmeyin çocuklar. Şampiyonluk bizim için daha önemli. Bu maçı unutup, Ankaragücü’nü düşünün.”

Ahmet ERCANLAR
SON GÜNCELLEME

ALEX’in golüyle öne geçtiği maçta peş peşe yediği gollerle Trabzonspor’a 3-1 yenilerek 27 yıldır hasretini çektiği kupa özlemini dindiremeyen Fenerbahçeli futbolcular maç bitiminde üzgün ve moralsizdi. Kimsenin ağzını bıçak açmıyordu. Herkes kaçan kupaya üzülüyordu. Teknik heyet ve futbolcuların aksine başkan Aziz Yıldırım oldukça sakindi.
Alkışlarla uğurlandılar
Karşılaşmanın bitiminde Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener’in elinden şiltlerini alan sarı lacivertli futbolcuları ilk teselli eden de Yıldırım oldu. Oyuncularının sırtlarını tek tek sıvazlayan Aziz Yıldırım, “Olsun, olsun. Önemli değil” dedi ve onları teselli etmeye çalıştı.
Sahada sarı lacivertli futbolcuları tek tek alkışlayan başkan Aziz Yıldırım daha sonra soyunma odasına gidip moral turlarına burada devam etti.
Sarı lacivertli futbolculara babacan tavrıyla yaklaşan Yıldırım, “Üzülmeyin çocuklar. Kafanızı kaldırın. Bu maçı unutup hafta sonunda oynayacağımız Ankaragücü karşılaşmasına konsantre olun. Şampiyonluk bizim için çok daha önemli. Kalan iki maçımızı da kazanıp şampiyon olacağız” dedi.
Başkan Yıldırım’ın bu sözleri sonrası biraz olsun moral bulan sarı lacivertliler, stat çıkışında taraftarlarının alkışları arasında takım otobüsüne bindi.

GÜNEŞ: BİZİM İÇİN BÜYÜTÜLECEK BİR KUPA DEĞİL

DAUM: TRABZON İYİ OYNADI VE KUPAYI HAK ETTİ

İŞTE TÜRKİYE KUPASI GEYİKLERİ 

TRABZONSPOR'UN 5 MAYIS HESABI

KUPA TRABZONLULARI SOKAĞA DÖKTÜ -WEBTV

TRABZON'DA ÇILGIN KUPA GECESİ -WEBTV

TRABZON KUPAYI BÖYLE ALDI - WEB TV

FENERBAHÇE'NİN YIKILDIĞI AN - WEB TV

MAÇIN CANLI ANLATIMI

  

Volkan sinirden eldivenleri fırlattı

KARŞILAŞMANIN ardından kupa serenomisini bekleyen F.Bahçeli futbolcular, son derece moralsiz ve üzgündü. Bu sırada kulübeye gelen kaleci Volkan Demirel son derece sinirli  bir şekilde eldivenlerini yedek kulübesine doğru fırlattı. Arkadaşlarına karşı sert ifadeler kullandığı gözlenen Demirel ardından söylene söylene kulübeye girdi.

Son 8 başkan kupa göremedi!

Son kupasını Ali Şen döneminde kazanan F.Bahçe’de sonraki başkanlar bu sevinci yaşayamadı. Aziz Yıldırım, 5 finalin tamamını kaybetti.

FENERBAHÇE’nin son 8 başkanı Türkiye Kupası sevinci yaşayamadı. Son kupasını Ali Şen’in başkanlığı döneminde 1982-83 sezonunda kazanan sarı lacivertlilerde en şanssızı 5 finalde de yüzü gülmeyen Aziz Yıldırım’dı. Tahsin Kaya ve Ali Şen dönemlerinde 1’er kez final oynayan Fenerbahçe kupaya uzanmayı başaramadı. Fenerbahçe’de başkanlığı döneminde kupa göremeyen başkanlar sırasıyla şöyle: Faruk Ilgaz (1983-84), Fikret Arıcan (1984-86), Tahsin Kaya (1986-89), Metin Aşık (1989-93), Güven Sazak (1993-94), Hasan Özaydın (1994), Ali Şen (1994-98), Aziz Yıldırım (1998- ...)

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz