Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Kalbim Ege’de kaldı yeni bölümüyle saat 20.00’da Kanal D ekranlarında

  Hürriyet Haber
  08.07.2015 - 16:40 | Son Güncelleme: 08.07.2015 - 16:47

  İlk iki bölümü izleyici tarafından çok beğenilen Kalbim Ege’de Kaldı dizisinin bugün saat 20.00’da Kanal D’de yayınlanacak 3. Bölümünde izleyiciyi neler bekliyor

  İlk iki bölümü izleyici tarafından çok beğenilen Kalbim Ege’de Kaldı dizisinin bugün saat 20.00’da Kanal D’de yayınlanacak 3. Bölümünde izleyiciyi neler bekliyorKalbim Ege’de kaldı yeni bölümüyle saat 20.00’da Kanal D ekranlarında

  Kanal D’nin sevilen dizisi Kalbim Ege’de Kaldı yayınlandığı ilk günden bugüne izleyicileri kahkahaya boğmayı başardı. Bugün yayınlanacak yeni bölümünde Mustafa'nın aşk koçluğu sayesinde Zeliş imaj değiştirecek. Zeliş, aşık olduğu patronunu kıskanmaktadır. Mustafa ise, Zeliş'in bu durumuna üzülür ve Zeliş'in patronunu etkileyebilmesi için onu güzelleştirmeyi aklına koyar.

  OYUNCU KADROSUKalbim Ege’de kaldı yeni bölümüyle saat 20.00’da Kanal D ekranlarında

  Alper Saldıran-Mustafa

  Mustafa, Kürük Ali ile Emine’nin 28 yaşındaki oğludur. Ailenin tek erkek çocuğudur. Mustafa serseri ruhlu, hayta, çapkın ve fena halde yakışıklı bir adamdır. Mustafa'nın en iyi bildiği şey kadınlardır. Çevresinde aşk doktoru diye nam salmışlığı bile vardır. Zeki bir adamdır Mustafa ama Kitap okumaz, film seyretmez, politikadan anlamaz ve haliyle biraz cahildir. Nasıl ki Mustafa Zeliş'i bambaşka bir kadın haline getirecek, o da Zeliş sayesinde değişecek, sürdürdüğü hayatın manasızlığının farkına varacak, adam olmaya karar verecektir.

  Oya Unustası - Zeliş

  Zeliş, Gıpgıp Osman'la Hatice'nin 25 yaşındaki kızıdır. Zeliş gözlüklü, pek alımlı olmayan, sarsak, biraz da erkek gibi bir kızdır. Son derece zekidir, zehir gibi cin fikirlidir ve çok çalışkandır. Kadın-erkek ilişkilerinde hiç başarılı değildir. Zeliş, umutsuz bir şekilde patronu Yaman Eryaman'a aşıktır. Aksi ve inatçıdır. Son derece şefkatli ve iyi bir kız olmasına karşın, empati yeteneğinden yoksundur. Kibirlidir, aptal insanlara tahammül edemez. Kıt zekalarıyla alay eder.

  Eren Hacısalihoğlu-Yaman

  Mustafa Kürük nasıl "yanlış" adamsa, Yaman Eryaman da o denli "doğru" adamdır. Zeki, yakışıklı, zengin, dürüst, cömert, kibar... Zeliş ve kainattaki tüm kızlar için asil bir şövalyedir Yaman. Entelektüeldir de Yaman, görgülüdür, bilgilidir. Zeliş'in kalbini de bu özellikleriyle kazanmıştır. Fakat Mustafa bütün yanlış adamlığına rağmen, Yaman'da olmayan bir şeye sahiptir; Şeytan tüyüne.

  Celile Toyon - Iraz Nene

  Emine ve Hatice’nin başka başka ailelerden yetim kalan 10 yaşında iki kız çocuk olduğunu görür ve kocası ile birlikte bunları evlatlık alır. Zeliş ve Mustafa, işte bu iki evlatlık kızın çocuklarıdır. Mustafa ve Zeliş için Iraz neneleri çok mühim bir şahsiyettir. İkisinin de çocuklukları nenelerinin koynunda geçmiştir. Iraz Nene’nin baştan beri niyeti, canı gibi sevdiği bu iki çocuğu baş göz etmektir.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı