« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kalan iki maçı da kazanmalıyız

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Torul Gençlerbirliği'nin antrenörü Ünsal Kırıcı, ligin ilk yarısında kalan iki karşılaşmayı en iyi sonuçla tamamlayıp, devre arasına moralli girmek istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kırıcı, çarşamba günü Ankara deplasmanında Ziraat Bankası, hafta sonu ise sahalarında Niksar Belediyespor ile yapacakları karşılaşmalar sonrası ilk yarının tamamlanacağını belirterek, “Her iki karşılaşmadan da en iyi sonucu almak istiyoruz. Bu nedenle sporcularımıza izin vermeden hazırlıklarımızı sürdürüyoruz” dedi. 

Torul Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Salonu'nda günde iki antrenmanla hazırlıklarını sürdürdüklerini ifade eden Kırıcı, “Pazartesi günü yapacağımız antrenmandan sonra Ziraat Bankası karşılaşması için salı günü Ankara'ya gideceğiz. Ankara'dan en iyi sonuçla dönmek istiyoruz” diye konuştu.

Ünsal Kırıcı, takımda sakatlığı süren Veli'nin Ankara deplasmanında kadroda yer almayacağını, Niksar Belediyespor karşılaşmasına ise yetiştirilebileceğini de sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler