ADIYAMAN HABERLERİ

Kahta Fed’e Şükran Plaketi Verildi

IHA
24.07.2015 - 15:05Son Güncelleme :

KAHTA DERNEKLER FEDERASYONUNA PLAKET

IHA

Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel’in Kahta ilçesine bağlı Esendere Ortaokuluna verdiği destekten dolayı Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen tarafından şükran plaketi takdim edildi.
Esendere Köyündeki öğrencilerin TEOG sınavına hazırlanmasında destek olan Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel’e teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, eğitim ve öğretime destek olmak için büyük bir duyarlılığa sahip olmak gerektiğini söyledi. Tünçmen, “Esendere Ortaokulunda okuyan öğrencilere maddi desteğinden ve okulumuza yaptığı katkılarından dolayı Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel’e çok teşekkür ediyorum. Bu duyarlığı sahip insanlarımızın olması bizi mutlu ettiği gibi öğrencilerimizi ve velilerimizi de sevindiriyor. Eğitim ve öğretimde veli ayağı çok önemli. Veliler okula ne kadar ilgi duyarsa çocuklarımız da o derece okula ve okumaya ilgi duyar” dedi.
Kahta Dernekler Federasyonu Başkanı Av. Ali Yücel de, “Öğrencilere bir nebze de olsa katkımız olmuşsa ne mutlu bize. Eğitim ve öğretimi yalnızca öğretmenlere bırakmamak lazım. Onlara her konuda maddi manevi yardımcı olmak gerekir. Çocuklarımızın geleceği bizim geleceğimizdir. İlgilenmek lazım. Buradaki çocuklar bizim çocuklarımız. Dolayısıyla onlara yapılan hizmet bize yapılmıştır. Zira bu plaketi en çok siz değerli hocalarımız hak etmiştir. Bu anlamda Esendere Ortaokulundaki çocuklarımıza emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi
Yapılan yardımlarla okulun eğitim seviyesinin yükseldiğinin altını çizen Okul Müdürü Ziya Duran, “Okullarımızın fiziki ortamlarının iyileşmesi ve okul ihtiyaçlarının giderilmesiyle öğretim seviyesi aynı oranda artıyor. Öğrencilerimizin okul ihtiyaçlarının giderilmesinde duyarlılık gösteren Av. Ali Yücel’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. TEOG sınavına hazırlanan okulumuz öğrencilerine kırtasiye, kaynak kitap, yaprak testler, deneme kitapları gibi yardımda bulundular. Bu yardımlar sayesinde öğrencilerimizin eğitim seviyeleri yükseldi. Çok güzel sonuçlar aldık. Okulumuz ilçedeki 37 okulun arasında birinci oldu. Bu sonuca varmamızda emeği geçen başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, okulumuzdaki öğretmenlerimize gayret gösteren öğrencilerimize ve bize desteğini esirgemeyen Kahta Dernekler Federasyonuna teşekkür ediyorum” dedi.
Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen plaket törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tünçmen, Esendere Ortaokul Müdürü Zilya Duran ve Esendere Ortaokulu öğretmenleri katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adıyaman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adıyaman ilinden Kahta Fed’e Şükran Plaketi Verildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kahta Fed’e Şükran Plaketi Verildi haberi güncellenecektir.

ADIYAMAN NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:43
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  12:32
 • İkindi
  15:01
 • Akşam
  17:16
 • Yatsı
  18:48
Sayfa Başı