Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kahramanmaraşspor'da görev değişikliği

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kahramanmaraşspor'ta teknik direktör Bayram Toysal istifa ederken yerine Fethi Çokkeser getirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kahramanmaraşspor As Başkanı Ufuk Bilgetekin, düzenlediği basın toplantısında, teknik direktör Bayram Toysal'la yaşadıkları fikir ayrılığı nedeniyle istifa ettiğini belirtti.

Bilgetekin, geçen yıl Kahramanmaraş Belediyespor'u çalıştıran Fethi Çokkeser'i takımın başına getirdiklerini ifade etti.

Bilgetekin, şunları kaydetti: “Kendisine projelerimizi anlattık ve orta bir noktada buluştuk ve bir yıllığına anlaşma sağladık. Ben bu güzel gelişmenin takımımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Fethi hocamıza bizim güvenimiz sonsuzdur. Hocamızın elinden gelenin en iyisini en iyi şekilde yapacağına inanıyoruz. Allah her iki tarafı da utandırmasın.”

Fethi Çokkeser ise 13 yıl aradan sonra Kahramanmaraşspor'a dönmenin sevincini yaşadığını ifade etti. Başarılı olmak için görevi kabul ettiğini anlatan Çokkeser, “Takımın bir üst lige çıkması için elimden geleni yapacağım. İyi bir kadromuz var” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz