İSTANBUL HABERLERİ

Kağıthane Belediyesinden Öğrencilere Burs Müjdesi

IHA
16.09.2015 - 09:45Son Güncelleme :

KAĞITHANE BELEDİYESİ'NİN, EĞİTİME DESTEK AMACIYLA ÜNİVERSİTE VE YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİNE VERDİĞİ KARŞILIKSIZ BURS İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI.

IHA

Kağıthane Belediyesinin, eğitime destek amacıyla üniversite ve yüksek lisans öğrencilerine verdiği karşılıksız burs için başvurular başladı.
Kağıthane Belediyesinin eğitime ve öğretime desteği devam ediyor. Öğrencilerin belediyenin verdiği üniversite yardım bursundan faydalanabilmeleri için belli şartlar bulunuyor. Bu şartlar içerisinde İstanbul dışında 4 yıllık fakültede okuyor veya yüksek lisans yapıyor olmak, sınıfta kalmamış olmak gerekiyor. Ayrıca yurt dışında öğrenim gören öğrenciler de burs imkanından faydalanabiliyor. Diğer yandan öğrencinin burs alabilmesi için anne veya babasından en az birinin de Kağıthane sınırları içerisinde ikamet etmesi aranan şartlar arasında yer alıyor.
Üniversite yardımlarına başvurmak isteyen öğrencilerin 16 Ekim 2015 tarihine kadar istenilen belgeler ile Kağıthane Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekiyor. Başvuruda bulunmak isteyen öğrenciler gerekli belgeleri http://www.kagithane.bel.tr/ adresini ziyaret ederek temin edebilirler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Kağıthane Belediyesinden Öğrencilere Burs Müjdesi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2015 tarihinde saat 09 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Kağıthane Belediyesinden Öğrencilere Burs Müjdesi haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

13 Ocak 2018, Cumartesi
 • İmsak
  06:33
 • Guneş
  08:20
 • Öğle
  13:24
 • İkindi
  15:50
 • Akşam
  18:06
 • Yatsı
  19:41
Sayfa Başı