« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kafkas: Bu gençler bizi uçurur

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Fenerbahçe'yi ellerinden kaçırdıklarını, kadrodasındaki genç oyuncularının gelecekte ünlü isimler olacağını belirterek, "Bu gençler Kayserispor'u adeta uçurur. Zirvede önemli yerlere taşır. Tecrübeli ayakların arasına kattığımız genç oyuncularımız, gelecekte bu takımın güvencesi, Türk futbolunun önemli isimleri olur" dedi.

OKTAY ENSARİ - KAYSERİ / DHA
SON GÜNCELLEME

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Fenerbahçe karşısında özellikle son yarım saatte galibiyeti kaçırdıklarına değinerek, takımının özellikle ikinci yarıda ortaya koyduğu futboldan çok memnun olduğunu söyledi.

Semih, Umut, Furkan ve Bilal Aziz gibi genç isimlerin Fenerbahçe maçında ortaya koyduğu performansın dikkat çekici olduğunu söyleyen Kafkas, "İleride bu takımın daha da iyi olacağına inanıyorum, Türkiye'deki en önemli sorunlardan bir tanesi tempo sorunu, önümüzdeki maçlarda da bu tempoyu yansıtırsak çok iyi bir Kayserispor takımı olur. Fenerbahçe maçının 1-1 berabere bitmesi önemli değil. Lideri elimizden kaçırdığımızı herkes gördü. Önemli olan bizim kendimizi bilmemiz. Üst sıraları zorlayan bir takım olma gayreti içerisinde olmamız. Genç oyuncularıma gelince, gelecekte Kayserispor'un ve Türk futbolunun önemli isimleri olacaklar. Genç oyuncularımızın bu temposu sürer, devre arasında da bir kaç takviye yaparsak , bu takım bizi uçurur ve zirveye götürür" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler