« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kafamı koparacaktım

Caroline Wozniacki’nin Aliaksandra Sasnovich’i yendiği karşılaşmada Danimarkalı bir vuruş yapmaya çalıştığı sırada saçları raketinin tellerine dolandı.

Onur SALMAN
SON GÜNCELLEME

Tenis takviminin son Grand Slam’i olan ABD Açık’ta ilginçlikler devam ediyor. Önce Venus Williams-Kimiko Date-Krumm maçını arılar bastı ardından, dünya 1208.’ci Catherina CiCi Bellis, 13 numaralı seribaşı Dominica Cibulkova’yı devirdi şimdi de Caroline Wozniacki, rakibi karşısında zorlanmadı ama kendi raketine mağlup oldu! Dün oynanan Wozniacki-Aliaksandra Sasnovich mücadelesini Danimarkalı oyuncu 6-3 ve 6-4’lük setlerle kazanarak adını rahat bir şekilde bir üst tura yazdırdı. Fakat karşılaşmada oldukça garip bir an yaşandı. Wozniacki’nin at kuyruğu yaptığı saçları, vuruş yapmasına engel oldu. Daha doğrusu vuruş yaparken saçları raketine dolandı.

BU YÜZDEN SAÇLARIMI ÖRÜYORUM

Kendisi ile her zaman dalga geçebilen Wozniacki, bu anı da sosyal paylaşım sitesi Instagram’dan paylaştı. Karşılaşma sonrası ise 2009 ABD Açık finalisti şu ifadeleri kullandı: “Saçlarımı örmediğim zaman bu tür şeyler olabiliyor. Bu sebeple saçlarımı örmeye başladım. Ama bu ilk kez oldu. Saçlarım çok uzadığı için zaman zaman rakete ve ya kola sıkışıyordu. Ama şimdi dolandı. Ben ise hala vuruş yapmaya çalıştım. Neredeyse kafamı kopartacaktım.”


Bunları da Beğenebilirsiniz