« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kafam karışıktı özür dilerim

Ailevi sorunlar yaşadığını belirten İspanyol yıldız, derbideki hareketinin yanlış anlaşıldığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Guti, Galatasaray maçından sonra takım otobüsüne binmeden stattan ayrılmasının yanlış anlaşıldığını ifade etti.

GALATASARAY derbisinde oyundan alınması üzerine yedek kulübesine gitmeden direkt soyunma odasının yolunu tutan Guti, kimseye öfkelenmediğini söyledi. Takım otobüsüne binmeden stattan ayrılan İspanyol yıldızın yakın çevresine konuyla ilgili, “Kafam çok karışık. Hocam beni oyundan çıkardığında direkt soyunma odasına gitmem yanlış anlaşıldı. Ailevi problemler yaşıyorum. Eğer bu hareketim yanlış anlaşıydıysa da herkesten özür dilerim. Ancak, kimseye saygısızlık yapmadım. Beşiktaş taraftarının müthiş sevgisini ve yönetimin iyi niyetini suistimal etmem mümkün değil.” dediği öğrenildi.
Serdal Adalı: Sorun yok
Beşiktaş Yöneticisi Serdal Adalı, Guti ile sorunları olmadığını belirterek, “Teknik direktör Tayfur Havutçu’dan rapor aldım şikayeti yok. Takımda onunla ilgili hiçbir sorun yok. Futbol kamuoyu bu kadar hassas olmamalı” diye konuştu.
Konuyla ilgili Tayfur Havutçu da şunları söyledi: “Guti kendine has oyuncu. Ondan Türkiye Kupası’na hazırlanmasını istedim. Galatasaray karşılaşması sonrası ne bana, ne de takım arkadaşlarına bir tavrı olmamıştır. Guti hem takım arkadaşlarına, hem de taraftarlara karşı inanılmaz saygılıdır.”

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler