"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Kafalar karışmasın

Artuğ Aysal, önceki gün yemeğe çıktığı Ivana Sert’le aşk yaşadığı iddiasına yanıt verdi: “Yurdal Sert çocukluk arkadaşım, öyle bir şey asla olmaz. Ayrıca o gece Ivana’yla baş başa değildik.”

Televizyon programının yanı sıra Yurdal Sert’la yılan hikâyesine dönen boşanma davasıyla adından söz ettiren Ivana Sert, özel hayatıyla konuşulmaya devam ediyor. Bir hafta önce adının aşk dedikodularına karıştığı Hatem Yavuz’la, hemen ardından eşi Yurdal Sert’le görüntülenen Ivana Sert’in adı önceki gün de Royal Motors’un sahibi Artuğ Aysal’la gündeme geldi. İkilinin Sunset’te baş başa yemek yiyip dans ettiği öne sürüldü. Telefonda görüştüğüm Artuğ Aysal ise o gece Sert’le baş başa olmadıklarını söyledi.

Levent Penso da yanımızdaydı

Şu anda Goodwood Revival Festival ve Rolls Royce Balosu için Londra’da bulunan Aysal, “Yurdal Sert benim çocukluk arkadaşım, öyle bir şey asla olamaz. Ayrıca o gece Ivana Sert’le baş başa değildik, yanımızda Levent Penso da vardı. Kafalar karışmasın” dedi.

Nesilden nesle Ara Güler

Dünyanın en iyi 10 fotoğraf sanatçısı arasında gösterilen Ara Güler’in bilgi birikimini ve arşivini nesilden nesle aktarmak amacıyla kurulan Ara Güler Fotoğrafçılık Eğitim ve Sanat Vakfı, önceki akşam basına tanıtıldı. Beyoğlu Fransız Sarayı’nda düzenlenen, Fransa’nın Türkiye Büyükelçisi Laurent Bili’nin ev sahipliği yaptığı davete fotoğrafa olan merakıyla bilinen Okan Bayülgen de katıldı.

Aşk yok iş çok

Işıklar Holding’in sahibi Uğur Işık’ın Ece Vahapoğlu’yla aşk yaşadığını ilk kez bu köşede okumuştunuz. Çiftin ayrıldığını da ilk benden duyun... Işık’ın Vahapoğlu’nun programına konuk olmasıyla başlayan ilişki bitmiş. Herkesin evlilik haberi beklediği sevgililer, yollarını dostça ayırmaya karar vermiş. “60 Günde İdeal Vücut” ve “60 Tarifte İdeal Mutfak” kitaplarıyla adından söz ettiren Ece Vahapoğlu da aşka ara verdiği şu günlerde kendini işe vermiş.

Eğlence dünyasında sonbahar–kış sezonu

Bebek Lucca, sonbahar-kış sezonunu renkli bir partiyle karşıladı. Cem Mirap’ın ev sahipliği yaptığı partiye iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri katıldı. Yeni Lucca kokteyllerinin ikram edildiği gece DJ Yakuza, DJ Murat Tokuz ve Can Duna’nın müzikleriyle geç saatlere kadar sürdü.

Marka yüzü

Ceylan Çapa, Kérastase’ın yeni serisi Cristalliste’in marka yüzü oldu. Çapa, önceki gün Ayşe Kucuroğlu’nun ev sahipliğinde Happily Ever After’da düzenlenen davette misafirlerle güzellik sırlarını paylaştı.

Alaçatı’da sezona veda

Tatil rezervasyon sitesi Firaret.com, Alaçatı’daki Bobou Beach’de “Firarfest” adlı bir festival düzenliyor. Bugün başlayacak ve 16 Eylül’de sona erecek etkinlikte Kenan Doğulu ve Sattas sahneye çıkacak. Konaklamalı festivalin biletleri, firaret.com’da satışa sunuldu.

X