« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Kaf-Kaf'ın rakibi Ay-Tay!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Sekiz Altaylı Karşıyaka Genel Kaptanı Mustafa Başman, pazar günkü derbi öncesi Aydınspor'a değil, Ay-tay'a konuk olacaklarını söylerken; Teknik Direktör Rıza Tuyuran da karşılarında ekonomik bir ittifak bulunduğunu ifade etti. Efeler'in kadrosunda Altaylı sekiz futbolcu olduğunu hatırlatan Tuyuran, iki kulüp arasındaki anlaşmanın spor kamuoyunda daha çok tartışılacağını söyledi.

<ı>Hedef 3 puan ‘‘Birileri güçlenirken, birileri zayıflatılıyor'' diyen Tuyuran şöyle konuştu: ‘‘Altay'ın Bucaspor'dan futbolcu alıp, Aydınspor'a vermesi bu çelişkileri akla getiriyor. Birileri para kazanacak diye başka takımların mücadele güçleriyle oynanması yanlış. Aydınspor hangi takımdan kimi alırsa alsın, sonuçta sahaya bizim gibi 11 kişi çıkacak. Hedefimiz üç puan.''

<ı>İki eksik var Sezon başındaki düşüncelerinin değişmediğini, her maça üç puan için çıkacaklarını vurgulayan Tuyuran, ‘‘Eleme Grubu'nda Aydın'daki maçı 4-0 kaybetmiştik. Biz, bu karşılaşmayı unuttuk. (İntikam alalım) gibi bir derdimiz yok. Maç, maçtır. Bütün futbolcularıma güvenim sonsuz'' diye konuştu. Cezalı Birant ile sakatlığı süren Hüseyin forma giyemeyecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz